Galaxy S10 “daha hızlı” şarj olacak

Cep Telefonları admin 200 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10

Samsung, uzunca bir süredir yeni amirali Galaxy S10 üstünde çalışıyor. Galaxy S serisinin 10’uncu yıl dönümünü kutlayacağımız 2019 yılında, özel bir telefon çıkartma isteğinde olan Güney Koreli şirket, anlaşılan telefonun bataryasında da özelleştirmeye gidiyor. Zira Twitter’da dolaşan söylentilere tarafından, Samsung 15W’lık yük teknolojisini tarihin tozlu raflarına kaldırıyor. Peki, yerine ne getirecek?

Anahtar Sözcük: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Akıllı telefonlarda batarya, pil süresi ve sıkıntı teknolojisinin daha fazla yol kat etmesi gerekiyor, lakin teknoloji geliştiricileri bu konuda ellerinden geleni yapıyorlar. Samsung, bu sene biraz daha iyisini yapma peşinde sanıyoruz, zira gelen söylentiler epeyce hoş.

2018122222365675585.jpg Samsung, Galaxy S10'u

Samsung’un Galaxy S10 modelinde daha süratli yük özelliği sunacağını ifade eden, sızıntılarıyla meşhur Ice universe, Samsung’un bu hamlesiyle Galaxy S10’un OnePlus 6T McLaren Edition’ın hızını da geçeceğine göze çarpan ediyor. Zira OnePlus 6T McLaren Edition, yalnızca 20 dakika içinde telefonun yüzde 50’sini doldurabiliyordu. Peki Galaxy S10, daha çabuk bir şarj cihazı mı kullanacak, yahut pil teknolojisinde mi değiştirme sunacak? İşin detayları hemen şimdi muhakkak yok. Öğrenmek için birazcık daha beklememiz gerekecek.

Samsung Galaxy S10’un, Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması bekleniyor.

Önceki Haber9 Web Sitesi, Yıllar Önce Böyle Görünüyordu Sonraki HaberMicrosoft, 4K Web Kamerası Üretebilir!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir