Galaxy S10 ne kadar güçlü? İşte yanıtı

Haberler admin 204 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10 ne kadar güçlü? İşte yanıtı

Şimdiye değin sızdırılan bilgiler ve raporlar doğrultusunda konuşacak olursak, üç S10 modelinin de ayrımsız bir şekilde Snapdragon 855’ten güç alacağını biliyoruz. Bu üç model arasındaki temel farklar ise kamera kurulumları, RAM ve dahili depolama kapasitelerinde ortaya çıkacak.

Galaxy S10 ne değin enerjik? İşte yanıtı

20 Şubat’ta teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulacak olan Galaxy S10 geçtiğimiz gün performans testinde ortaya çıktı. Samsung’un yeni amiral gemisi modeli tek çekirdek testinden 3413, fazla çekirdek testinden ise 10256 puan almayı başardı.

Ayrıca Geekbench raporuna göre, S10 kutudan ilk çıktığında Android 9 Pie ile çalışacak. Snapdragon 855’cilt zor alacak olan cihaz, sistemini 6GB RAM ile destekleyecek.
Bu arada şunu da dip not olarak açıkça belirtmek gerekiyor. Samsung muhtemelen S10’da 6GB ve 8GB’lık RAM opsiyonlarına yer verebilir. Plus varyantında ise bu tedarik 10GB’a değin yükselecektir. Lite sürümde 4GB RAM’in standart olması bekleniyor.

S10’un performans testinde aldığı puanların tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle plus varyantında kullanılacak olan 10GB RAM ile bu puanlar daha da artacaktır.

 

Dünyanın konuştuğu kız kardeşler

Kan donduran ticaret!

Fanatik taraftarın garip izdivaç teklifi

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir