Galaxy S10’dan çok kapsamlı sızıntı

Cep Telefonları admin 259 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10'dan çok kapsamlı sızıntı

Şimdiye kadarki dedikodular, Galaxy S10‘un Mobil Dünya Kongresi’nden bir gün önce tanıtılabileceğini söylüyordu, fakat elimizde kayıtlı bir tarih yoktu. Yeni bir akıntı, Samsung’un tanıtımı yapacağı tarihin 20 Şubat olduğunu söyledi.

İpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır?

Gizmodo’ya konuşan bir kaynağa tarafından Samsung’un yeni amiral gemisi serisi 20 Şubat’ta tanıtılacak, 8 Mart’ta resmen piyasaya sürülecek. Yeni gelen rapor, teknik özelliklerden ve fiyatlardan da bahsetmeden geçmiyor. Akıntı, Galaxy S10’un üç model olarak karşımıza çıkacağını, bu modellerin standart bir model, Plus sürümü ve daha yerinde fiyatlı, düz ekranlı bir modelden olacağını (Galaxy S10 Lite olabilir) iddia ediyor.

Infinity-O ekranla, yani kamera delinmiş ekranla gelecek olan modelden bu sızıntıda da bahsediliyor. Bu Nedenle yeni tasarımı görme olasılığımız azıcık daha güçleniyor. Buna ilave olarak Galaxy S10’un öteki cihazları kablosuz olarak sıkıntı edebileceği ileri sürülüyor. Bu işlev, Huawei Mate 20 Pro’nun yetenekleri arasındaydı.

Sızıntıya tarafından Galaxy S10’un ekran altı parmak izi tarayıcısı, ultrasonik olacak. Yüz tanıma işleviyle ilgili bir bilgi ise şimdilik yok. Ekran boyutlarına baktığımızda S10 Lite’ın 5,8 inç, S10’un 6,1 inç, S10 Plus’ın ise 6,4 inç ekranla geleceğini görüyoruz. Bu ekran boyutları, geçen hafta Evan Blass’ın açıkladıklarından ayrı yok.

Akış Galaxy S10’un RAM miktarından ve işlemcisinden bahsetmiyor fakat en azından bir modelinin henüz piyasaya sürülmeyen Snapdragon 855‘i kullanacağına belirlenmiş gözle bakılıyor.

Son olarak kaynağın Gizmodo’ya söylediğine göre Galaxy S10, ilk aşamada 5G‘yi desteklemeyecek. Bu nitelik en erken ikinci çeyrek sonunda gelecek.

Önceki HaberApple’a Bir Yaptırım Tehdidi Daha Sonraki HaberSiber Tehditlerle Mücadelede Daha Pozitif Otomasyon

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir