Galaxy S10’un ön kameraları sızdı!

Cep Telefonları admin 197 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S10'un ön kameraları sızdı!

Samsung’un fazla konuşulan amiral gemisi Samsung Galaxy S10’un çıkış tarihi yaklaştıkça daha gösterişli sızıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Ortaya çıkan yeni akıntı, amiral gemisinde bulunacağı söylenen çift ön kameranın tasarımını gün yüzüne çıkarıyor.

Oynatİpucu: İnternet’te iz bırakmadan nasıl dolaşılır? 20181209224434357113.jpg Galaxy S10'un Ön Kamera Deliği Bu Şekilde Olabilir Galaxy S10’a ait olduğu söylenen ekran koruyucusu. Görselin üstüne tıklayarak bütün boyutlu halini inGörsel: Weibo

Çinli sosyal medya ağı Weibo’da ortaya çıkarılan sızıntı, cihaz ile birlikte kullanılabilecek bir ekran koruyucusuna ait. Sızıntıyı ortaya çıkaran kaynak, Samsung’un amiral gemisinin tasarımını kesinkes tamamladığını ve ekran koruyucusunun da bu tasarım ile en ince ayrıntısına kadar düzenli olduğunu öne sürüyor.

Sızıntıda dikkat çeken nokta ise, cihazın ön kameralarının daha önce ortaya çıkan sızıntılara kıyasla daha büyük görünüyor olması. Ekran koruyucuları yeni bir telefon modelinin tasarımını hakkında akıl almak için en iyi yol yok fakat bu sızıntının da diğerleri gibi Samsung’un Infinity-O tasarımını yeni amiral gemisinde kullanacağını gösteriyor olması, görselin inandırıcılığını arttırıyor.

aynı zamanda Samsung’un daha evvelden herhangi bir çentik veya delik kullanılmadan altında kamera sensörlerini saklayabilen ekranları tanıtmış olması da kafaları karıştıran bir diğer nokta. Oysa şirket, geçtiğimiz ay düzenlediği geliştirici konferansında “Yeni Infinity Ekran” adı ile tanıttığı bu teknolojiyi Galaxy S10’un 5G varyantında deha kullanmayı tercih etmeyebilir. Bu noktada hiçbir şeyin net olmadığını söyleyebiliriz.

Samsung’un bir zeki telefon üreticisi olarak kamera için ekranda delik açtığı yeni tasarım anlayışı ile fazla bambaşka bir noktada konumlandığı söylenilebilir. Yeni Samsung Galaxy A8s, bu konuda Samsung’un yaklaşımını net olarak görebileceğimiz birincil zeki telefon modeli olacak lakin yüksek ihtimalle bu model ön yüzünde tek bir kamera taşıyor olacak.

Önceki HaberPentagon’dan Google’a Çin Eleştirisi! Sonraki HaberCall of Cthulhu Inceleme

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir