Galaxy S6 için güncelleme çıktı

Haberler admin 264 Okundu
sponsorlu reklam

Galaxy S6 için güncelleme çıktı

Samsung yeni modellerine güncel Android sürümlerini süratli bir şekilde sunabilmek için her zaman yaptığını yapmış ve eski modellerine olan desteğini kesmişti.

Uzun bir süredir güncelleme almayan ve kaderine terk edilen Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge modelleri bugün sürpriz bir şekilde güncelleme aldı.

G920FXXU6ESA1 ve G925FXXU6ESA1 yapı numaralı güncellemeler ile varsayım edebileceğiniz gibi büyük bir icat eklenmiyor ve yeni Android sürümüne sistem güncellenmiyor.

Samsung, bu güncellemeleri Android’de yaşanan kritik güvenlik açıklarını kapatmak için yayınlamış.

Ocak ayı Android güvenlik güncellemelerini barındıran bu güncelleme OTA üzerinden sunuluyor. Eğer Galaxy S6 kullanıyorsanız bu güncellemeyi güvenliğiniz için mutlaka yüklemenizde fayda var.

Korkmayın bu güncelleme ile telefonun yavaşlatılması gibi bir şart apaçık değil. Sadece güvenlik yamaları sisteme ekleniyor.

Samsung’un güncelleme desteğini kesmenesin rağmen kritik emniyet açıklarında çabuk bir şekilde eski modellerine güncelleme sunması takdir edilesi.

Oysa keşke firma yazılım konusunda birazcık daha becerikli olsaydı da eski modellerine bile güncel Android sürümlerini sunabilseydi.

284 lüks araba ortadan kayboldu!

Dünyanın en hoş kadınları o ülkede

4 milyon dolara satışa çıkardı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir