Game of Thrones 10. Yılını kutlamaya hazırlanıyor

Haberler admin 11 Okundu
sponsorlu reklam

Game of Thrones 10. Yılını kutlamaya hazırlanıyor

ABD’nin önde gelen yayın kuruluşlarından biri olan HBO, “The Iron Anniversary” ismi bahşedilen kutlamalar için kısa bir video yayınladı. Nisan 2011’de yayınlanmaya başlayan ve birincil bölümünden itibaren tüm dünyada büyük bir alaka ile takip edilen Game of Thrones dizisinin “The Iron Anniversary” ismi verilen 10. sene kutlamaları başlıyor. 2019’da sona eren orijinal dizinin kapanış yapmasının ardından George R. R. Martin’in yarattığı evrenin hayranları yeni spinoff’ları (tabi ürünleri) heyecanla bekliyor.

İlginizi çekebilir: HBO, üç yeni Game of Thrones projesi daha geliştiriyorİlginizi çekebilir: Game of Thrones’un bestecisi Ramin Djawadi, Westeros’a geri dönüyor

10. yılının şerefine diziyi izlemek isteyen ama evrene epeyce yabancı olduğu için başlamaktan imtina eden izleyiciler de unutulmadı. Yeni izleyiciler için karakterleri ve evreni tanıtan pek fazla içeriğin yanı sıra sıkı hayranlar için de böylece çok sürpriz yumurtanın yer aldığı içerik(ler) hazırlandı. WarnerMedia’nın sahip olduğu HBO Max’ın kullanıcılarının izleyebileceği 150’den fazla içerik (kamera arkası görüntüleri, görüşme, fragman, ekstralar vb.) bulunuyor.

HBO’nun The Iron Anniversary ismi verilen 10. sene kutlamaları için yayınladığı kısa bildiri/tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz: