Gears Tactics

Oyun admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

Gears Tactics

Gears Tactics oyununu PC’nize indirin, en beğenilen oyun serilerinden Gears of War oyununun çabuk ve sıra tabanlı taktik oyununu deneyimleyin.

Microsoft’un Xbox ve Windows platformunda oynanabilen üçüncü kişi nişancı oyunu Gears 5’in yenisi oysa ayrıntılarıyla ayrı bir türde oynanış sunuyor. Serinin yeni oyununda sayıca az bir durumda hayatta kalmak için savaşırken canavarlar yaratan deha bir fena adamı tutmak için ekibinizi toplayıp yönetiyorsunuz.

İlk Gears of War oyunundan 12 sene öncesini anlatan Gears Tactics, iyice ayrı bir nesil. Heyecanlı aksiyon yüklü oynanış yerini sıra tabanlı oynanışa bırakıyor. Sıra tabanlı ancak hızlı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan Gears Tactics, Sera gezegeninde geçiyor. Gezegen, yer altından gelerek korkunç tehdit teşkil eden düşmanların ele geçmiş durumda. Hükümat darmadağın durumdayken hayatta kalanlardan oluşan bir takım insanlığın son umudu olarak ortaya çıkıyor. Locust Sürüsü olarak adlandırılan büyük tehdidin zalim ve dinç lideri, canavarlar yaratan dahi canavar Ukkon’u yetişmek için ekiplerinizi belirliyor, geliştiriyor ve komuta ediyorsunuz.

Gears Tactics PC Oyunu Oynanış Detayları

Sizi içine alacak kişilik odaklı bir hikaye: Karşı Taraf asker Gabe Diaz olarak oynayın ve askerlerinizi kurtarıp ordunuzu oluşturarak liderlik, hayatta kalma ve fedakarlıklarla doymuş bir yolculuğa çıkın. Özelleştirilebilir takım ve donanım: Askerlerinizi en zorlu düşmanlarla yüzleşmeye hazırlarken onların yetenek seviyelerini yükseltin ve zorlu görevlerde toplanan ganimetleri donanım olarak askerlerinize verin. Saldırgan oynanış: Süratli ve sıra tabanlı savaşlarda ekibinizi komuta edin ve akın akın gelen durdurulamaz düşmanlarla amansız bir uğraş verirken hayatta kalın. Devasa düşman lideri savaşları: Stratejilerinize karşı koyan ve savaşın boyutunu iyice değiştiren heybetli ve ölümcül düşman liderlerini mağlup edin.

Gears Tactics PC Sistem Gereksinimleri

Gears Tactics PC oyununu oynamanız için zorunlu ekipman:

Gears Tactics PC Asgari Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel i3 Skylake | AMD FX-6000 Bellek: 8GB RAM Ekran Kartı: AMD Radeon R7 260X | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti DirectX: Sürüm 12 Ağ: Genişbant internet bağlantısı Depolama: 45GB kullanılabilir bölge Ses Kartı: DirecX uyumlu

Gears Tactics PC Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel i5 Coffee Lake | AMD Ryzen 3 Bellek: 8GB RAM Ekran Kartı: AMD Radeon RX 570 | NVIDIA GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 12 Ağ: Genişbant internet bağlantısı Depolama: 45GB kullanılabilir bölge Ses Kartı: DirecX düzenli

Gears Tactics PC Çıkış Tarihi

Gears Tactics PC platformuna 28 Nisan 2020’de çıkış yapacak.

 

İndir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir