Geçtiğimiz Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 4 Yeni Fragman

Haberler admin 217 Okundu
sponsorlu reklam

Geçtiğimiz Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 4 Yeni Fragman

2019’da vizyona girecek şahane filmlere, geçtiğimiz hafta 4 yeni film daha eklendi. Yayınlanan fragmanlar aralarında merakla beklenen Spider-Man: Far From Home değil lakin bu 4 yeni film, size Spider-Man’i unutturabilir.

Sony ve Marvel’ın yeni Spider-Man filminin fragmanını niçin bu değin geciktirdiği merak edilirken, maalesef bu hafta da yeni filmin fragmanı yayınlanmadı. Lakin 2019’da vizyona girecek diğer filmler de en az Spider-Man değin gösterişli yapımlar. İşte geçtiğimiz hafta yayınlanan ve ilginizi çekebilecek 4 yeni fragman:

Captain Marvel

2019’un birincil Marvel filmi olacak olan Captain Marvel, Avengers: Endgame’de çok önemli bir rolü olacağını kanıtlayabilecek bir diğer süper kahramanı daha tanıtacak. Marvel tarafından yayınlanan 30 saniyelik kısa video, televizyonlar için oluşturulmuş bir reklam videosu. Eğer Captain Marvel hakkında daha pozitif detaya gelmek isterseniz aşağıdaki haberimizi inceleyebilirsiniz:

Fikir

15 Mart 2019’da vizyona girecek olan Us’ın senaristiliğini ve yönetmenliğini hem oyuncu keza de yazar olan Jordan Peele üstleniyor. Tatil gerçekleştirmek için sahile giden bir ailenin hikayesini anlatan filmde, işler bir anda ilginç bir hal alıyor. 4 karakter ailenin kaldığı ev, ailenin tıpkı kopyalarından oluşan 4 kişilik bir aile kadar saldırıya uğruyor. Heyecanı ve eğlenceyi aynı anda sunan Us, 2019’un akılda kalan filmlerinden biri olabilir.

Teen Spirit

5 Nisan 2019’da vizyona girecek filmin ilk fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlandı. Bu güne değin izlediğiniz macera filmlerinden ayrı bir deneyim sunacak olan Teen Spirit, müziğin yardımıyla yaşadığı minik kasabadan kurtulmaya çalışan bir gencin hayatını anlatıyor. Başrolleri Millie Brady, Elle Fanning ve Rebecca Hall olan filmin yönetmenlik koltuğunda Max Minghella oturuyor.

The Kid Who Would Be King

Listemizin son fragmanı Kral Arthur efsanesinin çağdaş versiyonu olan The Kid Who Would Be King filmi. 25 Ocak’ta vizyona girecek filmde okulun zorbaları kadar hor görülen ve bir taşa saplanmış kılıcı çekerek çıkarıp hayatı değişen bir çocuğun hikayesi anlatılıyor. Hikayesiyle dikkat çeken filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Joe Cornish üstleniyor.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni fragmanları henüz izlemediyseniz, haberimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Eğer yeni meydana çıkan fragmanlar sizin de ilginizi çekiyorsa takipte kalmanızı öneririz. Filmler ve fragmanlar hakkındaki paylaşımlarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. 

Kaynak : https://bgr.com/2018/12/29/new-movie-trailers-captain-marvel-hafıza-teen-spirit/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir