GeForce NOW kütüphanesine 15 yeni oyun eklendi

Haberler admin 42 Okundu
sponsorlu reklam

GeForce NOW kütüphanesine 15 yeni oyun eklendi

NVidia yaptığı açıklama ile GeForce Now oyun kütüphanesine 15 oyunun daha eklendiğini açıkladı. GeForce Now oyunları için kütüphaneye eklenen yeni oyun duyuruları her hafta olduğu gibi gelmeye devam ediyor. Game+ ile birlikte ülkemizde de sunucuları ile hizmet vermeye başlayan bulut tabanlı bu sisteme 15 oyunun daha eklendiği açıklandı. Eklenen oyunların listesi ve yapılan resmi açıklama şu şekilde;

GeForce Now kütüphanesine yeni oyunlar eklendi

GeForce NOW kütüphanesi sürekli genişlemeye devam ediyor. Experiment 101 ve THQ Nordic’in çok beklenen kıyamet sonrası Kung-fu masalı Biomutant 25 Mayıs’ta PC’de (Steam) piyasaya sürüldüğünde GeForce NOW’a da geliyor.

Biomutant piyasaya çıktığında GeForce NOW oyuncuları, maceralarını Chromebook, Mac veya mobil cihazlar gibi neredeyse tüm cihazlarda yanlarında taşıyabilecek. Biomutant’ın yayıncısı THQ Nordic’in Halkla İlişkiler Yöneticisi Florian Emmerich, “GeForce NOW’un bu sürekli gelişen tüylü yaratığın ve yemyeşil oyun dünyasının daha fazla oyuncuyla buluşmasına aracı olmasından mutluluk duyuyoruz. Artık oyuncular, bilgisayarları en yeni ve en iyi olmasa bile onlar için sakladığımız her şeyi keşfedebilirler” dedi.

GeForce NOW kütüphanesine 15 yeni oyun eklendi

GeForceNOW kütüphanesine eklenen oyunların tam listesi:

Hood: Outlaws & Legends (Steam ve Epic Games Store’de dünyayla aynı anda)Battlefleet Gothic: Armada (Steam)Bridge Constructor Portal (Steam)Child of Light (Ubisoft Connect)DoDonPachi Resurrection (Steam)Hyperdrive Massacre (Steam)MotoGP™21 (Epic Games Store)Move or Die (Steam)Ostriv (Steam)Outland (Steam)Space Crew (Steam)Three Kingdoms: The Last Warlord (Steam)Warhammer 40,000: Inquisitor – Prophecy (Steam)When Ski Lifts Go Wrong (Steam)

Yeniden GeForce NOW’da:

The Wonderful 101: Remastered (Steam)

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir