GeForce Now Outriders ve 12 oyun daha eklendi

Haberler admin 7 Okundu
sponsorlu reklam

GeForce Now Outriders ve 12 oyun daha eklendi

GeForce Now Outriders ile birlikte 12 oyuna daha kavuştu. GeForce Now oyunları için yeni duyurular gelmeye devam ediyor. Game+ ile birlikte ülkemizde de sunucuları ile hizmet vermeye başlayan bulut tabanlı bu sistem için bu haftanın oyunları ile birlikte Nisan ayının içerikleri de açıklandı. Listeye baktığımızda sisteme bu hafta 13 oyun eklendiğini görüyoruz. Firmanın yapmış olduğu açıklama ve oyun listesi şu şekilde;

GeForce Now Outriders oyununa konut sahipliği yapıyor

GFN Perşembe Güncellemeleri’nde bu hafta OUTRIDERS’ın tam sürümü de dahil elde etmek üzere 13 yeni oyun ekleniyor. Keza Nisan ayı her tarafında GeForce NOW kütüphanesine 21 oyun daha eklenecek.

GeForce NOW, her hafta yeni güncelleme duyurularıyla birlikte her ayın başında GeForce NOW kütüphanesine eklenecek oyunların listesini de paylaşmaya devam ediyor. GeForce NOW üyeleri, bu oyunları PC, Mac, Chromebook, iOS, Android veya Android TV gibi cihazlardan oynayabiliyor. GeForce NOW kütüphanesinde Nisan ayında da oyuncuları sevindirecek çoğu yeni oyun yer alıyor.

GeForce Now’a eklenecek oyunlar

GFN Perşembe Güncellemeleri’nde bu hafta:

OUTRIDERS (Epic Games Store ve Steam’de dünyayla aynı anda)Narita Boy (30 Mart’ta Steam’de dünyayla aynı anda)Tales of the Neon Sea (Epic Games Store’da bedava, 1-8 Nisan)A-Train PC Classic (Steam)Endzone – A World Apart (Steam)Forts (Steam)Might & Magic X Legacy (Ubisoft Connect)Mr. Prepper (Steam)Nine Parchments (Steam)Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Prophecy of the Throne (Steam)Rhythm Doctor (Steam)Shadowrun: Hong Kong – Extended Edition (Steam)Styx: Master of Shadows (Steam)

GeForce Now Outriders ve 12 oyun daha eklendi

GFN Nisan Güncellemeleri:

41 Hours (Steam)
Beholder 2 (Steam)Chinese Parents (Steam)Earth Defense Force: Iron Rain (Steam)The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV (Steam)POSTAL 4: No Regerts (Steam)R-Type Final 2 (Steam) Shio (Steam)Spintires (Steam)Stronghold 2 (Steam)Stronghold 3 Gold (Steam)Stronghold Crusader 2 (Steam)Stronghold Crusader HD (Steam)Stronghold HD (Steam)Stronghold Kingdoms (Steam)Tomb Raider: The Last Revelation (Steam)Torchlight (Epic Games Store & Steam)Torchlight III (Steam)Trine: Enchanted Edition (Steam)Turnip Doruk Commits Tax Evasion (Steam)Watch Your Ride – Biking Game (Steam)

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir