GeForce Now sistemine 12 oyun daha eklendi

Haberler admin 6 Okundu
sponsorlu reklam

GeForce Now sistemine 12 oyun daha eklendi

NVidia’nın aralıksız birinci yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak, bu haftaki GFN Perşembe Güncellemeleri’nde, 12 yeni oyuna ilave olarak GeForce NOW‘daki en iyi RTX oyunlarından bazılarına ulaşılabiliyor.

GeForce Now sistemine yeni oyunlar geldi

GeForce NOW Kütüphanesi, oyunlarda bulunan RTX teknolojisinin en iyi örneklerinden bazılarını hali hazırda destekliyor. NVIDIA bu Perşembe oyuncuların her cihazda bütün grafiksel ihtişamlarıyla oynayabileceği bu olağanüstü oyunlardan altı adam başına tanıtıyor. 

– Control, oyuncular RTX teknolojisiyle esrarengiz ‘Oldest House’un içindeki öteki boyutları keşfedebilecekler. Oyuncular oyunu ışın izlemeli yansımalar, bağlantı gölgeleri (contact shadows) dolaylı düzensiz ışıklandırma (indirect diffuse lighting) ve DLSS teknolojisiyle birlikte oynayabilirler.

– Işın izleme teknolojili, Deliver Zihin The Moon artık GeForce NOW’da. GeForce RTX ile unutulmayacak değin sürükleyici bir deneyimde uzay ve PC grafiklerinin geleceğini keşfedebilirsiniz. Oyuncular, oyunu ışın izlemeli gölgeler, yansımalar ve DLSS teknolojisiyle birlikte oynayabilecekler.

– Çarpıcı gerçekçilikte hayata geçirilen bariz ve korkutucu bir kıyamet sonrası dünya olan Metro Exodus’u keşfedin. Oyuncular oyunu ışın izlemeli çevresel perdeleme (ray-traced ambient occlusion), yayılımlı global yakma (diffused global illumination), ışık yayan dokular (emissive lighting) ve DLSS teknolojisiyle birlikte oynayabilecekler.

– Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition, Lara Croft’un oyunların kaderini değiştiren RTX teknolojileriyle Tomb Raider olduğu anı bitmiş yaşayın. Oyuncular, ışın izleme teknolojisi ve DLSS teknolojisiyle oyunu oynayabilecekler. 

GeForce Now sistemine 12 oyun daha eklendi

– GeForce RTX ile Watch Dogs: Legion’da oyuncular yakın geleceğin Londra’sına bütün ihtişamıyla tanık olabilecekler. Oyuncular, oyunu ışın izlemeli yansımalar ve DLSS teknolojisiyle oynayabilecekler.

– RTX teknolojisinin gücü doğruca oyuncular Cyberpunk 2077’de geleceğin canlı metropolü Night City’yi deneyimleyebilecekler. Oyuncular oyunu ışın izlemeli yansımalar, çevresel perdeleme (ambient occlusion), gölgeler, yayılımlı yakma (diffuse illumination), global aydınlatma (global illumination) ve DLSS teknolojisiyle oynayabilecekler.

 Ilave olarak, oyuncular bu hafta GeForce NOW‘da Everspace, Legend of Heroes in the Sky: Trials of Cold Steel III, South Park: The Fractured Ayak Whole ve Metro: Last Light Redux (oyun derhal mevcut ve Epic Games Store’da 11 Şubat Perşembe gününe kadar bedava) oyunlarına erişebilecekler.

CRSED: F.O.A.D.

Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls

Everspace

Farm Manager 2018

Farmer’s Dynasty 

Fate Seeker

Lara Croft and the Temple of Osiris

Legend of Heroes in the Sky: Trials of Cold Steel III

Metro: Last Light Redux – Epic Games Store’da 11 Şubat Perşembe gününe değin bedava olarak mevcut

South Park: The Fractured Bacak Whole

Stay Out

Thea 2: The Shattering

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir