GeForce Now Türkiye tepki topladı

Haberler admin 21 Okundu
sponsorlu reklam

GeForce Now Türkiye tepki topladı

Oyun gündemini aşağı yukarı yakından peşine düşüp takip edenlerin de bildiği üzere son dönemde bulut oyunculuk sistemi iyiden iyiye yaygınlaşmış durumda. Google’ın Stadia ile başlattığı trend şu sıralar GeForce Now ile yükseklik noktasına ulaştı.

Şimdiye dek Türkiye’de sunucu bulundurmayan GeForce Now, 15 Mart itibariyle ülkemizdeki ilk sunucularını açacak. Basit ve Premium edinmek üzere iki bambaşka abonelik seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan sistemin fiyatları da muhakkak oldu.

GeForce Now’ın Basic sürümü yurt haricen olduğu gibi Türkiye’de de bedava olacak. Lakin Premium sürüm için oyun severlerin aylık 75TL ödemeleri gerekecek. Evet hatalı okumadınız. Bütün 75TL!

Bu fiyatın beklenenin hayli üstünde olduğunu söyleyebiliriz. Genel beklenti fiyatların azıcık daha makul düzeyde olacağı yönündeydi. Örneğin aylık üyelik bedeli 40TL civarında olabilirdi. Çünkü GeForce Now oyun severlere bir kütüphane sunmuyor. Steam ve yarı dijital kütüphanenizde bulunan zaten satın aldığını oyunları deneyimleyebiliyorsunuz. B u da servisin en zayıf yönlerinden biri diyebiliriz.

Bizim görüşümüz servisin fiyatının azıcık abartıldığı yönünde. Kesinlikle sizin yorumlarınız da bizler için kayda değer. Sizin GeForce Now’la ilgili görüşleriniz neler? Dilerseniz haberin aşağı görüşlerinizi bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir