GeForce Now Türkiye

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

GeForce Now Türkiye

Son 2 yıldır dünya bulut üzerinden oyun oynama üstüne ciddi tartışmalara sahne oluyor. Malum oyunların bulut üzerine taşınması enerjik ve fiyatı yüksek bilgisayarların sonunu getirebilecek projelerden. Muhakkak bu projenin artıları ve eksileri hala tartışmaya açık. Lakin bulut tabanlı oyun sisteminin harikulade bir geleceği olduğu da inkar edilemez.

Bulut tabanlı oyun sistemlerinden en popüleri olan GFN geçtiğimiz gün Türkiye sunucularını açtı. Beta koduna sahip olanlar çoktan bu sistemi deneme etmeye başladılar.

Sistem üzerine gelen yorumların genel anlamda olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Yani elinizde fazla kuvvetli bir tablet olmasa bile RTX destekli oyunları kasmadan, donmadan oynayabiliyorsunuz. Elbette burada sağlam bir internet bağlantısına ihtiyaç duyacağınızı hatırlatmak gerekiyor. Somurtkan takdirde netice pek de beklediğiniz gibi olmayabilir.

Mart ayında bütün Türkiye’nin kullanımına sunulacak olan bu sistem baştan sona aylık belirtilen ücretler ödeyerek dilediğiniz yerde dilediğiniz oyunları deneyimleyebileceksiniz.

Şüphesiz bulut üzerinden oyun oynamak aşırı şekilde internet sömüren bir sistem. Dolayısıyla bu sistemi kalkıp da mobil data üzerinden test etmenizi önermeyiz.

Yahut 10GB tanımlı olan internet paketiniz yalnızca birkaç saat içerisinde tükenebilir. Bu yüzden dikkatli olmanızı öğüt ederiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir