Gelecek 15 yılda neler olacak?

Bilim admin 228 Okundu
sponsorlu reklam

Gelecek 15 yılda neler olacak?

Dell Technologies’in bu sene Türkiye’de müşteri ve meslek ortaklarını bir araya getirmek üzere gerçekleştirmeye başladığı faaliyet serisi Dell Tech Talks’un ilki gerçekleştirildi. Serinin ilk etkinliğinde Dell EMC Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu‘nun “2030’u Anlamak” sunumunun yanı sıra komedyen Doğu Demirkol’un şen performansı katılımcılara neşeli dakikalar yaşattı.

Telefonunuzda mutlaka ayarlayın: Android 8’deki tatbik izinleri

Yüzyıllardır makinelerle çalışsak da onlardan ayrı düzeyde hazırlanmak üzere olduğumuzu belirten Sinan Dumlu, “Gelişmekte olan teknolojiler bugüne dek benzerini görmediğimiz yeni olanaklar sunacak. Dünya çapında yaptığımız araştırmaya göre 2030 yılı tahminlerinde üstteki düzey yöneticilerin fikir birliğine varamadıklarını görüyoruz. Hiçbir dönemde bu denli artan teknolojinin meslek hayatına girdiğini gözlemlememiştik,” dedi.

2019011818120274785.jpg Gelecek 15 Yıl İçgörüyü Öne Çıkaracak

Gelecek 15 yılın nasıl olacağına dair öngörülerini paylaşan Dumlu, “Geçen 15 yılın tersine gelecekte işletme odaklı, sadakât ve içgörü sistemlerinin daha fazla kullanıldığı, bulut temelli uygulamaların öne çıktığı, bilgi ve çözümlemeli akışının anlamlandırıldığı, internetin her şeyi birbirine bağladığı bir etraf görülecek” diye konuştu ve Dell Tech Talks’un bu birincil etkinliğine katılanlara teşekkür etti.

Dumlu’nun arkasında sahneye çıkan Doğu Demirkol, rol aldığı Ahlat Ağacı ve Ölümlü Dünya filmlerinde başından geçen garip olayları katılımcılarla paylaştı. Etkinlik hakkında daha fazla data ve etkinlikler hakkında bilgi almak için blog.dellemc.com/tr-tr

adresini kullanabilirsiniz.

Önceki HaberJohn Wick 3’ün yeni fragmanı coşku uyandırdı Sonraki HaberGoogle Chromebook Nedir?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir