Gidişatı İzleyicilerin Belirlediği Black Mirror: Bandersnatch Türkiye’de Yayınlandı

Haberler admin 193 Okundu
sponsorlu reklam

Gidişatı İzleyicilerin Belirlediği Black Mirror: Bandersnatch Türkiye'de Yayınlandı

İzleyicilerin karşısına meydana çıkan seçenekler ile gidişata istikamet verdiği Black Mirror: Bandersnatch izlenebilir durumda.

Her bölümü birbirinden ilgisiz kendi başına bir film özelliğinde olan Black Mirror dizisinin Bandersnatch filmi dün itibariyle yayınlandı. Netflix’te kendine ayrı bir yer edinen Black Mirror: Bandersnatch, izleyicilere oldukça neşe saçan bir tecrübe sunuyor zirâ filmi izlendiği esnada izleyicilerin karşısına çıkan iki seçenekten birini seçmeleri (hapları iç – hapları klozete beygir vb.) isteniyor ve film bu seçenek üzerinden devam ediyor.

1984 yılında yaşayan genç bir oyun programcısını konu alan film, gencin harika bir romanı bir video oyununa uyarlarken neyin gerçek neyin sanal olduğunu karıştırmasıyla başlıyor ve bu şekilde devam ediyor. Filmi izlediğiniz esnada önünüze meydana çıkan seçeneklere tarafından belli başlı karakterimiz olan oyun programcısı genci siz yönetiyorsunuz.

İzleyenler göre fazlasıyla takdire değer Black Mirror: Bandersnatch filmi hakkında sosyal medyadan ise oldukçe eğlenceli gönderiler, Netflix kullanıcıları kadar paylaşıldı zirâ Netflix izleyicileri Bandersnatch filmindeki bütün olasılıkları sınamak için filmi her zaman izleyerek çıldırmış durumda.

Kaynak : https://www.netflix.com/title/80988062

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir