Gmail kullanıcıları dikkat! 2 Nisan’dan itibaren…

Haberler admin 162 Okundu
sponsorlu reklam

Gmail kullanıcıları dikkat! 2 Nisan'dan itibaren...

Google Plus ile birlikte Gmail Inbox da yolun sonuna geldi. 2 Nisan tarihinden itibaren kullanıcılar Gmail Inbox uygulamasını kullanamayacak. Uygulamaya erişmeye çalışan kullanıcıların bir kısmına ’15 gününüz kaldı’ uyarısı gelse de, Google 2 Nisan’da uygulamanın fişini çekecek.

2014’te sadece davetiye aracılığıyla kullanılabilen bir hizmet olarak açılan Inbox, epostalarınıza daha etkileşimli ve akıllı bir yolla ulaşmanızı sağlıyordu. Bundles işlevi, benzer konudaki epostaları bir araya getiriyordu. Bunun yanına epostaları beklemeye almanız ve akıllı cevaplar vermeniz mümkündü. Inbox, şu lahza Gmail’in kullandığı beyaz tasarımı da kullanıyordu.

Inbox, Google’ın şu sıralar kapatmaya hazırlandığı tek hizmet yok. Firma, sorunlu sosyal platformu Google+’ı da 2 Nisan’da kapatacak (sanırız Google, bu kapatmaları 1 Nisan’da oluşturacağı şakalarla karıştırmak istemiyor). Google+’ın kapatılmasında hizmette ortaya meydana çıkan emniyet sorunları etkili olmuştu. Bunlara ilave olarak videolu sohbet hizmeti Allo ve URL kısaltma hizmeti goo.gl de kapanmayı bekliyor.

 

Test ettiği araç cayır cayır yandı

“Önce Barcelona istedi”

Temizleme yaparken ortaya çıktı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir