God of War Stüdyosu duyurulmamış bir proje için baş yazar arıyor

Haberler admin 17 Okundu
sponsorlu reklam

God of War Stüdyosu duyurulmamış bir proje için baş yazar arıyor

God of War geliştiricisi Sony Santa Monica, duyurulmamış yeni bir proje için yazan arıyor. Daha önce de olasılıkla aynı proje için çalışan arayan stüdyo bu çabalarını artırmış gibi görünüyor. Hali hazırda God of War Ragnarök’ü geliştiren stüdyo, sürpriz bir projeyle karşımıza çıkabilir.

Sony Santa Monica büyük sürpriz yapabilir

Stüdyo Ocak ayında “duyurulmamış yeni bir oyunun geliştirilmesi için” bir sanat yönetmeni aradığını söylemişti. Bunun üzerine gözler stüdyonun God of War ile birlikte ikinci bir proje üstüne alıştırma ihtimaline dikildi. derhal hali hazırda 33 açık pozisyonu var ve bir dizi üstteki düzey rol de “duyurulmamış oyunun” geliştirilmesine odaklanıyor.

Bunlar aralarında animasyon yönetmeni, oynanış tasarım yönetmeni, kıdemli oyun tasarımcısı, baş oyun tasarımcısı, kıdemli anlatı tasarımcısı, baş araç programcısı ve üstteki düzey tasarımcı gibi roller bulunuyor. İş ilanlarında ise şu şekilde bir kısım yer alıyor:

“Tanımlayıcı oyunlar oluşturmak için kabiliyetli geliştiricilerle işbirliği yapmayı seviyorsanız, yeni bir yolculuğa çıkarken bize katılın.”

God of War Stüdyosu duyurulmamış bir proje için baş yazar arıyor

Sony Santa Monica Studio şu anda 2018’de PS4 için özel olarak meydana çıkan God of War’un devam oyunu God of War Ragnarök üzerinde çalışıyor. Devam oyunu geçtiğimiz yıl çok kısa bir teaser ile duyuruldu fakat dahası da bilgi gelmedi. Tek bildiğimiz 2021’de PlayStation 5 için piyasaya sürülmesinin planlandığı. Fakat içeriden öbür stüdyolardan geliştiriciler oyuna az daha övgüler yağdırıyor.

Horizon Zero Dawn stüdyosu Guerilla Games‘in eski genel müdürü olan Hulst “Geçen Eylül ayında PlayStation Showcase’de açıkladığımız o ufak hatıra görmek ve tepkiyi dinlemek fazla coşku vericiydi” dedi. “İnsanların Sony Santa Monica’nın ne yaptığını görmeleri için sabırsızlanıyorum.”

Ayrıca geçtiğimiz Kasım ayında PlayStation CEO’su Jim Ryan, God of War Ragnarök’ün PS5’in yanına PS4 için de piyasaya sürülüp sürülmeyeceği konusundaki soruları yanıtlamayı reddetmişti. Keza Sony hem de oyun dünyası için aslında önemli bir stüdyo olan Santa Monica, içerisinde büyük sürprizler barındırıyor gibi görünüyor. God of War Ragnarök’ün ardından gelecek sürprizlere de kendimizi hazırlasak iyi olur. Sizler de görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
God of War, Bloodborne, Ghost of Tsushima ve Uncharted Collection PC platformuna gelebilir

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir