God of War’ın yönetmeni, genişleme paketleri hakkında konuştu

Haberler admin 185 Okundu
sponsorlu reklam

God of War'ın yönetmeni, genişleme paketleri hakkında konuştu

TGA 2018‘de yılın en iyi oyunu ödülünü alan PS4 özel oyunu God of War’a bir genişleme paketi gelip gelmeyeceği merak konusuydu. Oyuncuların da bu yönde istekleri olduğu bir gerçek. bir süredir tartışılan konu God Of War‘un yönetmeni Cory Barlog’a konuştu. Cory Barlog, God Of War’a bir genişleme paketi gelip gelmeyeceği ile ilgili sorulan soruya garip bir cevap verdi. 

God Of War’a genişleme paketi gelecek mi?

Kinda Funny’un GameOverGreggy Show adlı Youtube programına katılan God Of War‘un yönetmeni Cory Barlog, genişleme paketi fikirlerinin olduğunu fakat bu fikirlerin fazla gösterişli olduğunu belirtti. “Genişleme paketi için gerçekten çok uçuk fikirlerim vardı.  Ancak bu görüşler çok pozitif iddialıydı” dedi.

Barlog genişleme paketi fikirlerinin büyükçe olduğunu hatta tek başına bir oyun olacak dek iddialı olduğunu belirtti. Cory Barlog‘un açıklamalarına bakacak olursak, gelecekte bir God of War genişleme paketi gelecekmiş gibi görünmüyor. Barlog bu iddialı fikirlerini God Of War’ın devam oyununa saklayacaktır. Yeni God of War oyunu ile olasılıkla sonraki nesilde karşılaşacağız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir