Google Pixel 3a fiyatı netlik kazandı

Haberler admin 247 Okundu
sponsorlu reklam

Google Pixel 3a fiyatı netlik kazandı

Bir süredir Google’ın Pixel 3 modellerinin lite versiyonları üzerinde çalıştığına dair söylentiler mevcut. Geçtiğimiz günlerde bu lite sürümlerin ABD’de Verizon’a özel olacağına ilişkin bir raporla karşılaşmıştık. Peki Google Pixel 3a ve 3a XL dünyanın geri kalanında nasıl satılacak?

Malum zaten Google’ın Pixel modelleri için öyle geniş bir satış ağı bulunmuyor. Dolayısıyla uygun fiyatlı Pixel modelleri de belli başlı ülkelerde satışa sunulacak. Nitekim bu ülkelerden birisi de Almanya.

Almanya kökenli yeni bir sızıntıya göre Google Pixel 3a fiyatı 450 euro olarak belirlenmiş. Bu fiyatın 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanına sahip versiyon için geçerli olduğunu da belirtelim. Muhtemelen RAM ve dahili depolama alanı seçeneğine bağlı olarak fiyat da değişecektir.

Öte yandan Google’ın orta segmentteki yeni modeller yonga seti tarafında Snapdragon 670 ya da Snapdragon 710’dan güç alacak. Bu ikilem hala açıklığa kavuşturulmuş değil. Ekran boyutu tarafında da Pixel 3a’nın 5.6, Pixel 3a XL’in ise 6 inçlik IPS LCD panele sahip olacağı iddia ediliyor.

12MP’lik ana kamera ve 8MP’lik ön kamera ile gelecek olan telefonların 3 farklı renk seçeneğine sahip olacağına dair iddialar da mevcut. Klasik olarak siyah ve beyaz haricinde mor renkte Pixel 3a’nın da satışa sunulacağı belirtiliyor.

 

Milli futbolcular formda döndü

Taşın içinden servet çıktı

Süs diye almıştı!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir