Google’dan öğrenme odaklı yeni uygulama: Tangi Video

Programlar admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Google’dan öğrenme odaklı yeni uygulama: Tangi Video

İnternet devi Google, desteklediği Area 120’den meydana çıkan yeni dilekçe Tangi ile gündemde. Peki bu uygulamanın tamamen amacı ne?

Google içerisinde denek projelere imza atan Area 120 ekibi, bu sefer 60 saniyelik videolara odaklanan Tangi uygulamasını indirmeye sundu. Şimdilik yalnızca web sürümü ve ilginç şekilde Android yok iOS uygulaması yer alan Tangi, spesifik olarak “Nasıl Yapılır?” içerikleri için hazır. Kişilerin her gün yeni şeyler öğrenmesini hedefleyen uygulama, çok kolay / sadece bir arayüze sahip. 60 saniye üstündeki videolara müsade vermeyen yani kişilerin yeni şeyleri fazla kısa sürede keşfetmesine olanak tanıyan Tangi, hoş bir fikre sahip olmasına karşın popüler olabilecek gibi görünmüyor. Çünkü kişiler bu stil içerikleri potansiyel olarak milyarlara ulaşabileceği Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube üstünde zaten paylaşabiliyor. Yalnızca “DIY” içeriklere özel bir sosyal ağın büyük kitlelere yayılması fazla mümkün görünmezken, bunun arkada Google olmasına karşın değişmesi gerçekten fazla güç görünüyor.

Google Tangi bedava bir tatbik

Henüz her bölgeye de açık olmayan Tangi, dediğimiz deneysel olarak kalacak ve önümüzdeki hafta unutulup gidecek gibi duruyor. Şans vermek isteyenlerin iOS uygulamasına buradan ya da aşağıdaki bağlantıdan ulaşabileceği başvuru formu, bakalım bizi yanıltarak beklenenden fazla şekilde öne çıkmayı başarabilecek mi?

Tangi

Tangi

Fiyat 24,3 MB Boyut Ücretsiz Yükle App Store

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir