Google’ın ‘En İyi Gizli Cevher’ Olarak Adlandırdığı 5 Android Uygulama

Mobil Uygulamalar admin 268 Okundu
sponsorlu reklam

Google'ın 'En İyi Gizli Cevher' Olarak Adlandırdığı 5 Android Uygulama

Play Store pek fazla popüler uygulamaya ev sahipliği yapsa da rakiplerinin gölgesinde kalan böylece fazla elverişli tatbik da bulunuyor. Google, bu uygulamalardan bazılarını bakımlı cevherler olarak listeledi.

Android işletim sisteminin ve natürel olarak Play Store’un da sahibi olan Google, geçtiğimiz günlerde 2018 yılının en iyi Android uygulamalarını açıkladı. Yılın en iyi uygulamaları, geniş bir kullanıcı kitlesi kadar tanıdık uygulamalar olurken Google, ‘En İyi Bakımlı Cevherler’ adlı kategoride az önce popülerliğe ulaşmamış oysa kısa süre içinde büyük kullanıcı kitlesine ulaşma potansiyeli içeren uygulamaları listeledi.

Googe, En İyi Dar Cevherler kategorisini ‘Bu uygulamaların gürültüsüz sedasız oluşan bir hayran kitlesi var. Aralarında yeni çıkıp heybetli başarıya ulaşmanın eşiğinde olanlar, kült uygulamalar veya hemen şimdi keşfedilmemiş yeni konular var.’ şeklinde tanımlıyor. Bu uygulamalardan bazılarının, belki de hiçbirinin adını daha önce duymamış olabilirsiniz. Oysa kısa vakit içinde geniş bir kitleye ulaşmaları muhtemel.

1- Unfold

 

Profesyonelce hazırlanmış, şık ve güzel görünümlü hikayeler oluşturmak istiyorsanız Unfold, bütün da aradığınız dilekçe olabilir. En Ince Ayrıntısına Kadar bedava olan kullanım, içerisinde yer alan farklı alanlara yönlendirilmiş şablonlar ve özelleştirme seçenekleri ile epeyce kullanışlı bir başvuru.

2- Just a Line

Just a Line, eğlenceli bir artırılmış hakikat uygulamasıdır. Deneyde Kullanılan bir çalışma olan uygulamada artırılmış hakikat kullanarak hakiki dünya üzerinde çizimler yapabilir, eğlenceli videolar oluşturarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

3- CamToPlan

CamToPlan uygulaması, artırılmış gerçekliğin günlük hayatımızı ne dek kolaylaştıracağının kanlı canlı bir yansımasıdır. Yanınızda bir mezura yahut ya da vasıta gereçle uğraşmak istemiyorsanız CamToPlan uygulamasını kullanarak odanızın ölçülerini alabilir, PNG veya DXF olarak kaydedebilirsiniz.

4- Filmr: AR

Filmr: AR ile fotoğraf ve videolarınızı kolay şekilde birleştirin, birbirinden havalı müzikleri videonuza ekleyin, en uygun formatları seçin ve kaydedin. Tümü bu değin kolay. Uygulamanın adını az önce duymamış olabilirsiniz ancak kısa vakit içinde duyacağınızın garantisini verebiliriz.

5- Bikoshu

 

Bikoshu, bir çevrimiçi alışveriş sitesi. Onu rakiplerinden ayıran nokta ise bakkaldan fırına, petshop’tan kuru temizlemeye değin farklı türlerde hizmetleri tek bir platform üstünde sunabiliyor olması.

Kaynak : http://uk.businessinsider.com/google-named-hidden-gem-android-apps-2018-12/#learn-spanish-with-lirica-lahza-app-for-learning-spanish-through-spanish-language-music-5

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir