GTA 5 Superhero Mod İndir

Oyun admin 9 Okundu
sponsorlu reklam

GTA 5 Superhero Mod İndir

NOT: GTA 5 Superhero Mod yayından kaldırılmıştır, bu nedenle bu içeriği indirmek artık mümkün değildir. Alternatif GTA 5 modlarına bu sayfa üzerinden göz atabilirsiniz:

En İyi 10 GTA 5 Modu

GTA 5 Superhero Mod oyunun 1.0.335.2 Steam versiyonu ile uyumludur.

GTA 5 Superhero Mod eğer GTA 5‘i daha farklı be ilginç bir şekilde oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir trainer dosyası.

İçerisinde GTA 5 PC hileleri de yer alan GTA 5 Superhero Mod kahramanınızı ölümsüz yapma, sınırsız mermi ve para sahibi olma, oksijen ve stamina değerlerini limitsiz yapma gibi konularda oyunculara yardımcı oluyor. GTA 5 hilelerinin haricinde bu GTA 5 trainer dosyası kahramanlarınıza çılgın güçler kazandırıyor. GTA 5 Superhero Mod ile mega zıplama, uçma ve gökyüzünden dalış yapma, süper güçlü yumruk atma ve düşmanlarınızı gökyüzüne fırlatma, hava durumunu değiştirme, ışınlanma gibi yeteneklere sahip olabilirsiniz.

GTA 5 Superhero Mod içerisinde yer alan hileler ve süper yetenekler klavye kısayollarıyla aktifleştirilebilmekte. Bu trainer dosyası oyunun tek kişilik senaryo modu düşünülerek geliştirilmiştir ve oyunun online modunda kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir