GTA Online’a Kısa Bir Süreliğine Rocket League Modu Geldi

Haberler admin 202 Okundu
sponsorlu reklam

GTA Online'a Kısa Bir Süreliğine Rocket League Modu Geldi

Rockstar, GTA Online’daki Arena War serisine Bomb Ball (Bomba Topu) adını verdiği yeni bir mod ekledi. Bu mod, basitçe açıklama yapmak gerekirse Rocket League’in patlayıcılı bir versiyonu.

Rockstar, GTA Online’a eklediği yeni modu “Futbolun Las Santos hali” şeklinde tanımlıyor. İki ekip patlamış arabaların bulunduğu arenada, büyük bombaları aleyhinde takımın kalesine itmeye çalışıyor. Uyarı etmeniz gereken tek şey ise, top patladığında sizin sanki sahanızda olmaması.

Yukarıdaki gif, modun mantığını fazla esas olarak anlatmış. 14 Ocak’a dek oynanabilecek olan modu bir kere denediğinizde normalde kazandığınızın iki katı para ve RP kazanacaksınız. Bu mod, GTA Online’ın tatil güncellemelerinin bir parçası olurken sadece giriş gerçekleştirmek bile armağan kazanmanızı sağlıyor. Bugünden itibaren açtırmak üzere 1 Ocak’a kadar devam edecek olan hediyeler; kazakları, üniformaları ve havai fişekleri içeriyor.

Hem 7 Ocak’tan önce oynamaya başlarsanız da bir tişört kazanacakken, Legendary Motorsport’tan alabileceğiniz Grotti Itali GTO otomobili de açılıyor. Rockstar’ın konu hakkında yaptığı paylaşıma bu adresten ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.pcgamer.com/gta-online-now-has-its-own-version-of-rocket-league-called-bomb-ball/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir