GTA V Xbox Game Pass sistemine ekleniyor

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

GTA V Xbox Game Pass sistemine ekleniyor

Microsoft’un popüler ve ülkemizde de epeyce sevilen abonelik sistemi Game Pass kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Çoğu iyi oyuna ev sahipliği yapan hizmet bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay Bethesda oyunlarıyla da süslenmişti. Hemen ise GTA V Xbox Game Pass sistemine yanında birçok oyunla birlikte geliyor.

GTA V Xbox Game Pass yolcusu

Resmi Twitter hesabından bugün yapılan bir duyuru ile sisteme eklenecek birkaç oyun daha duyuruldu. GTA V Xbox Game Pass sistemine de ekleniyor. Ancak belirlemek gerekiyor fakat oyun abonelik hizmeti üzerinden yalnızca konsol oyuncuları için erişilebilir olacak. Yani PC sürümü için hemen şimdi bir bildiri değil. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene da PlayStation 10 için yeni bir fragmanla karşımıza çıkmıştı.

GTA V Xbox Game Pass sistemine ekleniyor

Bakınız: PlayStation 10 için GTA V fragmanı yayınlandı

Nisan ayı içinde GTA V ile birlikte Xbox Game Pass sistemine eklenecek oyunların listesi şöyle:

GTA V (Konsol ve Bulut) – 8 NisanZomby Army 4: Dead War (Bulut, Konsol ve PC) – 8 NisanDisneyland Adventures (Bulut) – 8 NisanRush: A Disney/Pixar Adventure (Bulut) – 8 NisanNHL 21 (Konsol) EA Play – 12 NisanRain on Your Parade (Bulut, Konsol ve PC) ID@Xbox – 15 NisanPathway (PC) ID@Xbox – 15 NisanMLB The Show 21 (Bulut ve Konsol) – 20 Nisan

Listede en uyarı çeken konu ise GTA V’in Game Pass sistemine ekleniyor olması. Ancak burada vurgulanması gereken bir diğer oyun ise MLB The Show 21 olacaktır. Senelerdir PlayStation özel olarak çıkan MLB The Show serisi yeni oyunuyla birlikte Game Pass hizmetine eklenecek. İlk günden aboneler oyuna ücretsiz erişebilecekken PlayStation kullanıcıları oyunu oynamak için tam ücretini ödemek zorunda. Sony’nin içine düştüğü bu tezatın arkasından neyin yattığı ise hala bilinmiyor.

Bakınız: Xbox Game Pass’e birincil PlayStation oyunu ekleniyor

Tam üç cins deviren GTA 5 henüz yolculuğunun sonuna ulaşmamış gibi görünüyor. GTA VI bekleyen hayranlar ise yüreklerinde eser miktarda bir umut ve olağanca gücüyle hükmeden üzüntüyü aynı anda barındırıyor. Görünen o ancak oyunu daha çoğu öbür platformda görmeye devam edeceğiz. Belki ilerleyen dönemde PC sürümü de Microsoft’un abonelik hizmetinde boy gösterebilir. Peki sizler abonelik hizmetine eklenen yeni oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi daha alçak tarafta bulunan yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir