Günlük Planlayıcı Uygulaması Olan Capsicum, iOS Cihazlar İçin Yayınlandı

Haberler admin 236 Okundu
sponsorlu reklam

Günlük Planlayıcı Uygulaması Olan Capsicum, iOS Cihazlar İçin Yayınlandı

Yazılım mühendisi Ish ShaBazz ve tasarımcı Heidi Helen Pilypas göre geliştirilen başvuru formu, barındırdığı özelliklerle uyarı çekiyor.

Yıllık ve not alma uygulamaları, önceden kağıtlara yazarak kullandığımız anekdot alma yöntemlerimizin boşluğunu bütünüyle doldurabilmiş değil. iOS cihazlar için yayınlanan Capsicum uygulaması bunu bir nebze de olsa değiştirebilir. Capsicum, yalnızca yapılacaklar listesi oluşturmanızı ve etkinliklerinizi takip etmenizi yok, ayrıca spesifik tarih ve günlere atanmamış öteki notlarınızı da takip etmenize müsade veriyor.

Uygulamanın üç esas kullanım alanı var ve bunlar uygulamanın en aşağıda bulunuyor. Jurnal planlayıcı sekmesinde jurnal, haftalık ve aylık yapılacaklar listelerinizi düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca Apple Takvim ile Capsicum uygulamasını senkronize edebiliyorsunuz. Apple Takvimin aksine, yapılacaklar listesindeki maddelerinizden yapamadıklarınızı farklı bir güne aktarabiliyorsunuz.

Bir diğer bölüm jurnal planlayıcı. Bu bölümde serbestçe notlar alabiliyorsunuz. Bu bölümü, günlük yazmak için, gün içinde aklınıza gelen fikirlerinizi not elde etmek için kullanabilirsiniz.

Üçüncü başlıca bölümü ise ‘Loose Leaf’. Bu bölümde, günlük planlayıcı sekmesine nazaran daha büyük bir sayfa veriyor, bu vesile ile daha uzun jurnal yazılarınızı veya istediğiniz herhangi bir şeyi yazabilirsiniz. Bu bölüm bireysel alanınız olabilir veya belirli bir güne ait olmayan yapılacaklar listeniz için kullanabilirsiniz. Geliştirici takım, Loose Leaf bölümünün ileride eskiz olarak da kullanılabileceğini söylüyor.

Tatbik 14 günlük bir deneme sürümü sunuyor, eğer beğenirseniz aylık, 6 aylık ve takvim abonelik seçenekleri sunuyor. Uygulamanın abonelik seçenekleri:

Aylık: 6,99 TL 6 Aylık: 63,99 TL 1 Takvim: 127,99 TL CapsicumİNDİR Kaynak : https://techcrunch.com/2018/12/28/capsicum-launches-a-beautiful-daily-planner-for-ios/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir