Hata oranını sıfıra indirecek

Haberler admin 162 Okundu
sponsorlu reklam

Hata oranını sıfıra indirecek

Google, bu haftanın başlarında tüm Pixel cihazları için birincil Android Q beta sürümünü kullandı. Basit Wi-Fi paylaşımı, sistem geneli karanlık mod ve dosya paylaşımı öncesinde önizleme gibi çoğu üst düzey özellik geldi.

Bilmeyenler için baştan hatırlatalım; Android Q içerisinde yer alan dosya yöneticisi, dosyaları paylaşmak veya üstüne atmak için kullanılan bir uygulamadır. Dosya yöneticisi; dosyaları bir e-postaya eklemeden, WhatsApp kişilerine iletmeden ya da Google Drive’a yüklemeden önce önizleme seçeneği sunuyor.

Dosyaları göndermeden önce yapmanız gerekenler son derece basit. Önizleme yapmak için dosya adlarının yanındaki ‘genişlet’ simgesine dokunup, birisine göndermeden önce dosyayı iki kere teftiş edebilirsiniz.

Dosya yöneticisindeki önizleme özelliği, yalnızca fotoğraflar ve videolar için geçerli değil. Bütün bunlara ek olarak paylaşımdan önce; PDF dosyalarını, ses dosyalarını ve öteki dosya türlerini görmekte de özgürsünüz.

Android Q’da bulunan yeni dosya yöneticisi uygulaması; önceki Android sürümlerindeki dosyalar uygulamasına kıyasla keza görünüş ayrıca de işlevsellik açısından fazla daha gelişmiş görünüyor. Android Q beta ile ilgili bütün görüşlerinizi, yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

“Önce Barcelona istedi”

Temizleme yaparken ortaya çıktı

Test ettiği vasıta cayır cayır yandı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir