Hayat Eve Sığar uygulaması için maske kodu güncellemesi

Programlar admin 11 Okundu
sponsorlu reklam

Hayat Eve Sığar uygulaması için maske kodu güncellemesi

Yeni koronavirüs Covid-19 için Sıhhat Bakanlığı tarafından hazırlanan Hayat Eve Sığar isimli uygulamaya kayda değer bir güncelleme daha geldi.

Geçtiğimiz haftalarda yeni koronavirüs Covid-19 için Sıhhat Bakanlığı tarafından yayımlanan Hayat Eve Sığar uygulaması, biliyorsunuz salgın konusunda data edinmek namına en iyi çözümler aralarında bulunuyor. Uygulama tekrardan özetle yâd etmek adına “Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yol göstermek ve yaşanabilecek salgın rahatsızlık ile ilgili riskleri minimum seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek nedeniyle geliştirilmiştir” biçiminde tanıtılıyor. İşte bu başvuru, kısa zaman önce yapılan güncelleme ile genel Covid 19 yoğunluk haritası sunmaya başlamıştı. Hemen yapılan son güncellemeyle ise başvuru artık şahısların eczanelerden maske alırken göstermeleri gereken maske kodlarını da verebiliyor. doğrudan doğruya “Maske kodunuzu bundan böyle uygulamadan alabilirsiniz.” biçiminde tanıtılan yeni imkan, sahiden fazla kullanışlı duruyor. Çünkü şu lahza kodu telefonuna gelmeyen ve bu yüzden maske alamayan binlerce birey bulunuyor. Son güncelleme ile bazı hataların çözüldüğü ve arayüz iyileştirmeleri de yapıldığı aktarılıyor.

Yaşam Eve Sığar uygulaması koronavirüs salgınına karşısında geliştiriliyor

Uygulamada kişiler harita üzerinden hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabiliyor, evde yalıtım, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebiliyor. Kullanması tamamen ücretsiz olan Hayat Eve Sığar uygulamasına iOS ve Android için direkt olarak aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar

Yaşam Eve Sığar

Fiyat Ücretsiz Boyut 77 MB Yükle App Store Fiyat Bedava Boyut 3,9 MB Yükle Google Play Store

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir