Hayran yapımı Tomb Raider 2 için ATV sürüş videosu geldi

Haberler admin 51 Okundu
sponsorlu reklam

Hayran yapımı Tomb Raider 2 için ATV sürüş videosu geldi

Son olarak Shadow of the Tomb Raider oyununda karşımıza meydana çıkan Lara Croft’un unutulmaz maceralarından biri olan Tomb Raider 2 hayran yapımı onarılmış versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun süredir geliştirilen ve bizim de zaman zaman bu gelişim sürecine dair yayınlanan içerikleri aktardığımız Tomb Raider 2: Dagger of Xian için yeni bir video daha yayınlandı. Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilen oyunun bu videosunda Lara Croft’u ATV sürerken görüyoruz.

Tomb Raider 2: Dagger of Xian için yeni bir video yayınlandı

Hayran yapımı Tomb Raider 2 için ATV sürüş videosu geldi

Nicobass nikli oyunun hayranı tarafından Unreal Engine 4 kullanılarak her yerde yapılan Tomb Raider 2: Dagger of Xian’ın daha önce başlangıç sinematiği, kısa bir demo ve ekran görüntüleri ile karşımıza çıkmıştı. 1997 yılında PC ve Playstation, 1998 yılında ise Mac meydana çıkan oyunun tamir edilmiş sürümü özellikle grafikleri ile dikkat çekiyor diyebiliriz. Lara’nın ATV kullandığı bu video frame anlamında da oldukça akan duruyor. yine de bu oyunu uzun bir zaman önce bitirmiş biri olarak Tomb Raider 2’de bir ATV (Quad Bike) sahnesi hatırlayamadım. Yanlış hatırlamıyorsam Tomb Raider 3’te buna benzer bir vasıta kullanıyorduk.

Tabi hayran yapımı bu çalışmanın devlete ait bir alıştırma olmadığını da hatırlatmak gerekiyor. Bu da bir takım değişikliklerin de karşımıza çıkacağı anlamına geliyor. Zaten Nicobass’ta böylece karşısına yasal bir problem çıkmadan oyunu yayınlayabilmek istediğini belirtmişti. Oyun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.