Hearthstone için Grifon Yılı ve içerikleri duyuruldu

Haberler admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

Hearthstone için Grifon Yılı ve içerikleri duyuruldu

Önümüzdeki haftalarda, Grifon Yılı’nın başlangıcıyla birlikte Hearthstone yeni göklere kanat açacak. Oyunun bu dönemi büyük çaplı değişiklikler, yüzlerce yeni kart ve heyecan verici yeni oyun biçimleri getirecek. Grifon Yılı, ilk yeni genişleme paketi Forged in the Barrens’la havalanacak. Bu paket, milyonlarca gözüpek, maceracı Horde üyesinin kendilerine isim yaptığı ve efsanelerini yazmaya başladığı efsanevi World of Warcraft bölgesi Barrens’dan ilham alıyor.

Hearthstone kanatlarını Grifon Yılı’na açıyor 

Grifon Yılı’nın başlamasıyla, var olan Herzamanki (Classic) ve Esas (Basic) setlerinin yerine geçecek olan yeni Esas (Core) Set de çıkıyor. Oyunu hem zaten oynayan oyuncular keza de yeni oyuncular için tazeleyecek olan Esas Set, yeni ve evvelden yayınlanmış kartlar arasından seçilmiş 235 karttan oluşuyor. Esas Set’le birlikte oyuncuların özgün Hearthstone kartlarının 2014’te yayınlanmış halleriyle desteler kurup rekabet etmesine ihtimal tanıyacak yeni Alışılmış oyun formatı da başlayacak.

Yılın ilerleyen dönemlerinde ise Hearthstone Mercenaries görücüye çıkacak. Hearthstone Mercenaries, oyuncuları Azeroth’un en kudretli kahramanlarından ve kötücül karakterlerinden oluşan takımlar kurup geliştirmeye ve bunları aralıksız değişen, ilgi çekici strateji savaşlarında sınamaya ağırlama eden, tek oyunculu, rekabet batmış yepyeni bir oyun modu. Oyuncular paralı askerlerinin defalarca oynanabilen, rastgele oluşturulmuş, Rogue sözde yapıya sahip görevlerde savaşarak tecrübe, teçhizat ve yeni beceriler topladığına şahit olacak.