Hearthstone Klasik Format ile zamanda yolculuk başlıyor

Haberler admin 18 Okundu
sponsorlu reklam

Hearthstone Klasik Format ile zamanda yolculuk başlıyor

Hearthstone’un Klasik format bugün handaki yerini alıyor. Oyunun 2014’teki ilk sürümünde bulunan 240 kartı kullanarak destelerinizi oluşturun ve rekabetin tadını çıkarın! Koleksiyonunuzdaki Temel, Klasik ve Haysiyet Salonu kartları, 2014 yılındaki halleriyle Herzamanki formatında kullanımınıza açık olacak. Bu da o günden bu yana oyuna getirilen bütün denge değişikliklerinin geri alınacağı anlamına geliyor.

Hearthstone Herzamanki Format ile zamanda gezi başlıyor

Klasik paketlerinden çıkan kartlar bundan böyle keza Herzamanki formatı ayrıca de Kaba formatındaki Miras seti için koleksiyonunuza eklenecek. Kaba formatını açmak hem Olağan formatına erişebilmenizi sağlayacak.Herzamanki ödül sistemleri, derece sistemleri ve sezonları tıpkı Standart ve Barbar gibi işleyecek ve bu format kendi eşleştirme havuzuna sahip olacak.Bugünden itibaren arkadaşlarınıza Klasik formatında meydan okuyabileceksiniz.Klasik formatında oynanan oyunlar bütün ilgili Başarımlar için ilerleme sağlayacak.Herzamanki formatının çıkışıyla birlikte toplam deste sayısı 18’den 27’ye yükselecek.Alışılmış setine Hearthstone’un ilerleyen dönemlerinde eklenen kartlar Klasik formatında kullanılamayacak ve Olağan paketlerinden çıkmamaya başlayacak. Bu kartlar, Kaba formatının Miras seti aşağı işlenebilecek. 

Olağan formatının gelişiyle birlikte oyuna eklenecek bütün değişiklikler için Klasik formatı ilan detaylarına göz atabilirsiniz. Ayrıca oyuna antre yapan bütün oyuncular hesap başına bir adet Altın Olağan Kart Paketi kazanacak.

Hearthstone Klasik Format ile zamanda yolculuk başlıyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir