Hindistan’da 3 dakika içerisinde tükendi

Haberler admin 151 Okundu
sponsorlu reklam

Hindistan’da 3 dakika içerisinde tükendi

Samsung’un Ocak ayı sonunda tanıttığı Galaxy M20 model akıllı telefonu ön siparişe özel kampanyalarla birlikte Türkiye’de satışa sunuldu. Hindistan’da birincil an itibariyle büyük ilgi görebilen ve tüm stokları tükenen Galaxy M20; 6,3 inç Full HD+ çözünürlükte Ölümsüz-V Ekran, Ultra-Geniş Açı destekli çift arkadaki kamera ve 5000 mAh batarya kapasitesi ile beklentilerin ötesine geçiyor.

Yalnızca internet üzerinden satın alınabilecek olan Galaxy M20, 15 Şubat itibariyle ön siparişe açıldı. Ön sipariş teslimatlarının 24 Şubat ve sonrasında gerçekleştirilmesi planlanıyor. 

6.3 inçlik Full HD+ çözünürlüğe sahip olan Galaxy M20’nin 3GB bellek ve 32GB depolama alanı bulunuyor. Galaxy M20, canlı odak özelliğini destekleyen 13MP’lik arka esas kameranın yanında 120˚ ultra-geniş açısal fotoğraf çekmeyi karşılayan 5MP’lik ikinci arka kamerası ve 5000 mAh’lik pil kapasitesi ile öne çıkıyor. %90 oranında güzel bir ekran-kasa oranına sahip olan Galaxy M20, süratli çok miktar desteği tamamen sıradan şarja tarafından 3 kat daha süratli çok miktar olabiliyor.

Öğüt edilen KDV dahil perakende satmak fiyatı 1.799TL olan Galaxy M20 ön siparişe özel kampanyasıyla da uyarı çekiyor.

Lahti açınca öldüler!

Yolun bittiğini ayrım etmedi!

Skandal yaşandı! Canlı yayında oldu

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir