Hızlı şarj için pek çok imkâna sahip olun

Haberler admin 155 Okundu
sponsorlu reklam

Hızlı şarj için pek çok imkâna sahip olun

Mate 20 Pro, çıkarılamaz 4200mAh pille geliyor. Çipsetin katkılarıyla düşük güç tüketimi sağlanıyor demiştik. Ürünü kullandığımız işlem baştan başa, adi kullanımda tek yük ile takriben 2 günlük başvuru muhtemel oluyor. Eğer internette çoğunlukla geziniyorsanız, arada video izliyor ve azıcık da oyun oynuyorsanız, bu mahsul ile tek sorumluluk ile 1 gün baştan başa kullanmanız mümkün.

Tabii bir de detaylı “kuvvet tasarruf modu” var. Bu mod açıkken bayağı kullanımda tek sorumluluk ile üçüncü güne de erişebiliyorsunuz. İşin içine internet ve oyun deneyimleri girdiğinde ise, iki günlük batarya ömrü gayet başarılı diyebiliriz.

İsterseniz biraz da “seri sıkıntı” özelliğinden bahsedelim. Telefonunuzun kutusunda Huawei SuperCharge teknolojisine takviye veren 40watt adaptör bulunuyor. Bu adaptör bir uçtan bir uca telefonunuzu sıfırdan %100’e, 1 saate çok miktar edebiliyorsunuz. üstelik şöyle örnek verelim isterseniz…

Diyelim fakat telefonunuzun şarjı %20 civarında ve 10-15 dakika içinde dışarı çıkmanız gerekiyor. Bu kısa sürede bile telefonunuz hatırı sayılır düzeyde sıkıntı edilebiliyor. 15 dakikalık şarj ile %20’den %40’a erişebiliyorsunuz, oysa bu pil yüzdesiyle günü rahatlıkla tamamlamanız olası.

Batarya performansı ve süratli yük demişken, Mate 20 Pro’nun “Süratli kablosuz sorumluluk” teknolojisi de sunduğunu söylememiz lüzumlu. Bazı telefonların kutularından çabuk sıkıntı adaptörü çıkmıyor. Bazı telefonlarda kablosuz yük desteği bile değil. Mate 20 Pro ise ayrıca “kablosuz” keza de “hızlı” ibarelerini bir arada sunuyor.

Ürün, 15W kablosuz seri sorumluluk özelliğiyle kablolara ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Ayrıca isterseniz “Zıt Sorumluluk Özelliği”ni kullanarak diğer bir telefonu da kablosuz olarak sıkıntı edebilirsiniz.

6-0’dan sonra şoke eden hareket!

İtalyanlar Galatasaray’ı açıkladı

Küçük Onur’un son hali görenleri şaşırttı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir