Honor Band 6 oldukça şık bir tasarımla geliyor

Haberler admin 16 Okundu
sponsorlu reklam

Honor Band 6 oldukça şık bir tasarımla geliyor

Zeki saat 1,47 ”AMOLED dokunmatik ekrana ve tabi tarafında büyük bir HONOR logosu ile sportif bir görünüme sahip. Bir SpO2 monitörü ve bir kalp atış hızı sensörü de özellikleri aralarında. Bant hem entegre sensörler yoluyla uyku ve stresi izleyebiliyor. Batarya kapasitesi 180 mAh olup, tek bir şarjla 10 ila 14 günlük bir ömür karşılamak için yeterli.

Yazılım açısından Honor Band 6, 10 çalışma modunu ve yüzme verimliliği değerlendirmesini destekliyor. Saat hem bireysel kalp atış hızı bölgelerini hesaplıyor. Cihazın bir öteki hoş özelliği ise eğer kullanıcı herhangi bir nedenle saatini aktive etmeyi unutursa cihaz, bir etkinliği otomatik olarak algılayıp takibini yapabiliyor. Honor Band 6, Meteorite Black, Sandstone Grey ya da Coral Pink renklerinde satışa sunulacak.

Fiyat 49,90 € (hemen hemen 470,72 Türk Lirası) olarak belirlendi.  Yerel HiHonor çevrimiçi mağazaları da saati bu fiyatta satışa sunacak. Akılı saat sektöründe aygıt rakipleri değin galibiyet yakalayabilecek mi bekleyip göreceğiz. Oysa cihazın özelliklerine bakılırsa umut verici bir saat gibi görünüyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir