Honor Band 6 yakında Türkiye’de satışa çıkıyor

Haberler admin 43 Okundu
sponsorlu reklam

Honor Band 6 yakında Türkiye’de satışa çıkıyor

Honor Band 6 yakında Türkiye’de satışa çıkacak. Bileklikten öte reel bir akıllı saat deneyimi arzetmek üzere tasarlanan Band 6, afiyet, alıştırma, gerginlik ve uyku takibi gibi özelliklerin yanına hafif ve şık bir zeki tezgâhtar olarak öne çıkıyor.

Geniş ve canlı 1.47 inç’lik 194×368 çözünürlüklü AMOLED ekranıyla epeyce net bir görüş imkânı sunan HONOR Band 6, bir önceki nesle kadar yüzde 148 daha pozitif ekran alanı sağlıyor. Parmak izi bırakmayan kavisli cam ekranıyla Band 6, ikonik ve şık bir görünüşe sahip. Silikon kauçuk kayışlarıyla dar bir dilekçe sunan akıllı bileklik, farklı saat görünümü seçenekleriyle geliyor. 

Honor Band 6 Türkiye’de satışa çıkıyor

Honor Band 6 yakında Türkiye’de satışa çıkıyor

Meteor Siyahı, Kumtaşı Grisi ve Mercan Pembesi renkleriyle kullanıcılarla buluşacak olan akıllı bileklik, birçok sağlık durumu takibi özelliğiyle de öne çıkıyor. Akıllı bileklik, SpO2 takibi doğruca kullanıcının kandaki oksijen seviyesini ölçerek, solunumla ilgili mümkün sorunlara yönelik dikkat verebiliyor. Keza optik yürek ritim sensörü ve hassas, suni zekalı algoritmayla, 7/24 nabız takibi yaparak, sıra dışı bir durumda kullanıcıyı harekete geçirebiliyor. Kalp ritmindeki değişimleri de algılayabilen HONOR Band 6, bu sayede kullanıcının gün içerisindeki gerginlik seviyesini belirleyip yatıştırıcı nefes egzersizleri sunabiliyor. derin uyku, hafif uyku, REM uykusu, kurnaz geçen vakit ve yapılan bonbon sayısı gibi ayrı bilgileri de verebilen HONOR Band 6, bu ölçümlerle uyku kalitesini artmak adına öneriler sunabiliyor.

Çok daha iyi bir egzersiz deneyimi

HONOR Band 6, düzenli olarak alıştırma yapanlar için çok iyi bir tezgâhtar görevi görüyor. Açık ve kapalı alanda koşu, yürüyüş, bisiklet, havuzda yüzme gibi 10 ayrı antrenman moduna sahip bileklik, sağladığı gerçek zamanlı veri ile egzersiz hedefine ulaşmaya destek ediyor.

50 metreye kadar su geçirmeyen HONOR Band 6, kulaç sayısı ve yüzücülere yönelik SWOLF skoru gibi su altı aktivitelerini de peşine düşüp takip edebiliyor. Bu açıdan yüzücüler için de ideal bir bileklik olan HONOR Band 6, altı farklı egzersiz modunu otomatik olarak algılayarak kullanıcıların egzersiz takibini başlatmalarını ve çalışmalarını tescil altına almalarını da sağlıyor.

Pil ömrü ve gelişmiş zeki yaşam özellikleri

Tek şarjla yoğun kullanımda bile 10 güne değin pil ömrüne sahip olan akıllı bileklik, sıradan kullanımda ise bu süreyi 14 güne uzatabiliyor. Hızlı yük özelliğiyle gelen Band 6, 10 dakikalık çabuk şarjla 3 jurnal tatbik sağlayabiliyor.

Telefona Bluetooth üzerinden bağlanabilen HONOR Band 6, “Uzaktan Deklanşör”, “El Feneri” , “Telefonumu Bul” gibi pratik uygulamalara ek müzik kontrolü, arama ve mesaj bildirimi, hava durumu, alarm gibi   elverişli özellikleriyle yanınızdan ayırmayacağınız zeki bir muavin olacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir