HONOR V40 tanıtıldı!

Android admin 13 Okundu
sponsorlu reklam

HONOR V40 tanıtıldı!

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değerinde yaratan HONOR, yeni marka stratejisini duyurduğu “Sense the Future” online etkinliğiyle şirketin yeni amiral gemisi olacak akıllı telefonu HONOR V40′ı tanıttı. Yüksek performansa ve üstteki seviye fotoğraf yeteneklerine sahip olan HONOR V40, tasarımı ve şıklığıyla da öne çıkıyor.

HONOR’un en yeni zeki telefonu V40, MediaTek Dimensity 1000+ SoC ile güçlenmiş bir donanıma sahip. 5G teknolojisiyle en yeni temas standardıyla gelen HONOR V40, kavisli 6.72 inç’lik 2676×1236 çözünürlükte OLED ekranıyla net ve detaylı görsellik sağlıyor. Bu panelde toplamda 1 milyarın üzerinde renk sunabilen 10-bit (8+2-bit) teknolojisini de barındırıyor. DCI-P3 renk aralığını kapsayan telefon, profesyonel seviyede bir renk doğruluğu sunuyor. 120Hz tazeleme oranına sahip olan ve 300Hz dokunma tepkisi sağlayan ekranı, HDR10 desteğiyle de bilhassa HDR videolarda harikulade bir performans gösteriyor.

Duyulara hitap eden görünüm ve yüksek performans: HONOR V40

Fotoğraf tutkunları için de üstteki seviye özelliklere sahip olan HONOR V40, esas kamera sistemini 50MP’lik ve 1/1,56 inç boyutunda RYYB sensörüyle güçlendiriyor. Bu sayede mükemmel 4K çözünürlükte videolar çekerken, sıra dışı ayrıntılı fotoğraflar ve büyüleyici düşük ışık özelliklerini de kullanıcılara sunuyor.

Sıkıntı konusunda büyük avantajlar sunan V40, içerisinde bulunan 4000 mAh’lik bataryasıyla uzun kullanım süresi sağlarken, 66W’lık SuperCharge özelliğiyle yalnızca 15 dakikada yüzde 60, 35 dakikada ise ayrıntılarıyla sorumluluk olabiliyor. Kablolardan bağımsız şekilde de çok miktar edilebilen yeni model 50W’lık kablosuz şarj özelliği baştan sona, 30 dakikada yüzde 50 güce ulaşabiliyor.

2021’de daha da ötesine

Etkinlikte sahne alan HONOR CEO’su George Zhao, markanın hedefinin güvenilir, yenilikçi ve yüksek nitelikli ürünler arzetmek olduğunu belirterek, yeni marka sloganı olan “Go Beyond”u da tanıttı. Zhao HONOR’un yeni dönemi hakkında şunları söyledi: “Geçtiğimiz yedi yılda yanımızda olan vefalı kullanıcılarımıza ve iş ortaklarımıza verdikleri yardım için teşekkür ediyoruz. Kullanıcılarımız bizim bir numaralı önceliğimiz. Bu yeni döneme başlarken, cümbür cemaat için yeni ve zeki bir dünya yaratma amacıyla daha ileriye ve ötesine gitmek için kendimizi adamış durumdayız.”

HONOR, marka misyonuna ulaşmak ve kullanıcıların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için yenilenen stratejisini de açıkladı. Tüm senaryolar, bütün kanallar ve tüm millet şeklinde üç kayda değer temele dayanan bu yeni taktik, merkezinde akıllı telefonların yer aldığı “1+8+N” ürün stratejisiyle birlikte yürütülecek. Yarısından fazlası AR-GE görevine sahip 8 bine yakın çalışana sahip olan HONOR, halihazırda 5 Ar-Ge merkezine ve 100’ün üstünde laboratuvarla kullanıcılarına reformcu ürünler sunmaya devam edecek. Dünyanın önde gelen tedarikçileri AMD, Intel, MediaTek, Micron Technology, Microsoft, Qualcomm, Samsung, SK Hynix ve Sony ile çoktan onaylanmış ortaklıkları bulunan HONOR, bu sayede kullanıcılar için en iyi çözümleri, küresel miktar zincirinden sağlama esnekliğine de sahip.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir