Huawei Monitor işine de girdi

Haberler admin 51 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei Monitor işine de girdi

Weibo’da ünlü bir haber blogçusu yakında olacak olan Huawei monitörleri HUAWEI MateView olarak adlandırılacak. Başlangıçta şirket iki model çıkaracak.

İlk monitör profesyonelleri gaye alacak. 32 inç düz panele sahip olacak. öte taraftan ikinci monitör 42 inçlik kavisli ekranı ile oyuncuları kasıt alacak. Bu, Mart ayında 3C göre onaylanan oydu.

Akıntı yapan kişi, ekran boyutlarını, niyet tüketicileri ve markalarını açıklamanın yanı sıra, bu monitörlerin düşük kaliteli görüntülerini de paylaştı.

Ilave olarak, ITHome’a tarafından, Weibo’daki diğer bir haber kaynağı birkaç gün önce bu iki monitörün birincil özelliklerini zaten paylaşmıştı. Ama ne vakit yayınlandığından kesin olmadığımız için gönderisini bulamadık.

Her neyse, ona kadar 32 inç profesyonel monitör, 4500 x 3000 piksel çözünürlüğe, 3: 2 en yükseklik oranına, 10 bit renge, HDR400 sertifikasına ve% 100’e yakın bir ekrana sahip 4K + ekrana sahip olacak.

öte yandan 42 inç HUAWEI MateView kavisli oyun monitörü, 3440 x 1440 piksel çözünürlüğe, 165Hz onarım hızına ve 21: 9 en boy oranına sahip 3K + bir panele sahip olacak. Bu monitör hem çift hoparlör içerecek.

Son olarak, Weibo’daki diğer bir haber kaynağı göre, bu iki monitör Mayıs ayında HUAWEI MateBook 16 ile birlikte piyasaya sürülecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir