Huawei P10 sahiplerine müjdeli güncelleme haberi

Haberler admin 139 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei P10 sahiplerine müjdeli güncelleme haberi

Akıllı telefon dünyasının yükselen ismi Huawei, güncelleme konusunda genel olarak sevindiriyor. Bu sefer sevinme sırası ise Huawei P10 sahiplerinde.

Gelen bilgilere tarafından teknoloji devi firma, Türkiye’de oldukça popüler olan 2017 amiral gemisi Huawei P10 için Android Pie tabanlı EMUI 9.0 güncellemesini global olarak vermeye başladı. Yeni nesil EMUI 9.0 arayüzü yapısını Kirin 970 işlemcili modellere vereceğini açıklayan firma, görüldüğü üzere bu sözünü etkin olarak tutuyor. başlangıçta Malezya merkezli olarak meydana çıkan adeta 3.4 GB boyutundaki güncelleme, telefonların sahipleri için inanılmaz görünüyor. Tüm detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Android Pie tabanlı EMUI 9.0, Huawei P10 modeline taze bir nefes aldırıyor ve çoğu görsel / teknik değişim getiriyor. Güncellemenin yakında öteki bölgelerde de çıkması bekleniyor. Sürümde GPU Turbo teknolojisi yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Honor View 20 “Maserati” versiyonu ortaya çıktı

Android Pie temelli olarak EMUI 9.0 şunları sunuyor

EMUI 9.0 sezgisel bir arayüz ve zengin özelliklerle desteklenen üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Hemen Şimdi beta aşamasında olan sürüm, Mate 20 serisiyle ek özelliklere kavuşacak deniyor. Biliyorsunuz firmadan ekim ayında Mate 20 ile Mate 20 Pro modelleri geliyor. Mate 20 Lite modeli ise hali hazırda tanıtıldı ve ön sipariş üzerinden satılıyor. Baktığımız zaman EMUI 9.0, önceki modellerden yüzde 12,9 daha çabuk uygulama başlatabiliyor. Mesela, EMUI 9.0 Instagram üzerinde yüzde 12 daha süratli bir şekilde paylaşım yaparken, Spotify üstünde yüzde 11 daha seri çalışıyor. Kısa zaman önce duyurulan dünyanın birincil 7 nm mobil işlemci Kirin 980‘in yüksek performansını birleştiren arayüz, Mate 20 Serisi için özgün bir kullanıcı deneyimi vadediyor.

Firmanın Tüketici Elektroniği Grubu Yazılım Mühendisliği Başkanı Dr. Wang Chenglu, yeni arayüz hakkında şunları söylüyor: “Günümüzün zeki telefonları, günlük kullanıcılara fazla sayıda özellik sunarak artık boğucu bir ülkü gelmeye başladı. Birçok kullanıcı, gitgide artarak karmaşıklaşan özelliklerle ilgili hayal kırıklıklarını dile getirdi. Bu çerçevede, tüketicilerin kaliteli bir tecrübe yaşamasına yardımcı olacak bir EMUI versiyonu geliştirmeye karar verdik. EMUI 9.0, neşe saçan, istikrarlı ve kolay bir tecrübe yaratıyor. Her bir değişim, ayarlar menüsünün birleştirilmesinden, performansın optimize edilmesine, yeni dijital kolaylık ve üretkenlik özelliklerine dek, yeni sürümün ve kullanıcı dostu bir tecrübe sunmasını sağlamak için yapıldı.”

İlginizi Çekebilir

Ford’dan en teknolojik köpek kulübesi

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir