Huawei P30 Pro video performansıyla büyülüyor

Haberler admin 324 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei P30 Pro video performansıyla büyülüyor

Bu sene tanıtılacak olan Huawei P30 Pro ise 5x optik zoom özelliği ile gelecek. Optik zoom özelliğinin sektör için yeni olmadığını düşünebilirsiniz. Zira daha önce optik zoom özelliğine sahip böylece fazla model vardı. Hatta zeki telefonlardan önce de vardı. Lakin ilk kere bir üretici 3 asıl kameraya sahip bir modeli optik zoom özelliği yerleştirecek. Dolayısıyla böyle bir kombinasyonun, nasıl bir performansa sahip olacağı da çoktan merak konusu.

Geçtiğimiz gün bir film yapımcısı olan Parker Walbeck yeni bir video yayınladı. Peki bu videonun P30 Pro ile alakası ne?

Walbeck, Meksika Cancun’da yakaladığı görüntülerin az önce tanıtılmamış üstteki düzey bir telefon ile çekildiğini açıkladı. Walbeck hem bu telefonun kısa bir zaman sonradan tanıtılacağını da belirtiyor. Dolayısıyla geriye doğru böylece bir seçenek kalmıyor.

Yakın zamanda tanıtılacak olan kamera odaklı tek telefon Huawei P30 Pro. Bu Vesile Ile P30 Pro’nun video performansı da ortaya çıkmış oldu. Dilerseniz Walbeck’in çektiği görüntülere videomuzda göz atabilirsiniz.

Rus güzelin tacı geri alındı

Arda Turan: Akarsu iyidir

Bu meslek yerinde izin 3 ay!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir