Huawei P30 tanıtım tarihi bugün açıklandı

Haberler admin 264 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei P30 tanıtım tarihi bugün açıklandı

Huawei son dönemde tanıttığı telefonlar ile Samsung ve Apple’ın tahtını zorlamayı başarmıştı. Özellikle P20 serisi ile büyük beğeni toplayan Huawei, bu başarıyı 2019’da da sürdürmek istiyor. Çin’in en büyük devi olan Huawei, merakla beklenen P30 serisinin tanıtım tarihini açıkladı.

İşte Huawei P30 tanıtım tarihi!

Huawei cephesinden gelen devlete ait açıklamaya kadar P30 serisi 26 Mart 2019 tarihinde Paris’te düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak. P20 serinin üzerine koyacak olan Huawei, bu modellerde de kendi işlemcisine yer verecek. Kirin 980 yonga setinden beslenecek olan bu modellerde 6 GB RAM‘in baz alınması bekleniyor.Huawei P30, Huawei P30 Pro ve Huawei P30 Lite modelleri ile karşımıza çıkacak olan işyeri, bu sefer 3’lü kamera kurulumu yerine bütün 4 adet arkadaki kameraya yer verecek.

Firmanın çentik konusunda bu sefer atılım yaparak damla çentiğe yer vereceği söyleniyor.Rakibi Galaxy S10 karşısında sunacağı yenilikler ile bu yıl Samsung’un tahtını elinden elde etmek isteyen Huawei, yeni arayüzü ile daha akıcı ve stabil bir deneyim sunacaktır.

Lahti açınca öldüler!

Efsane dönüyor

Galatasaray’da ayrılık zamanı

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir