Huawei P50 Pro+ işte böyle görünecek

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei P50 Pro+ işte böyle görünecek

2020 Huawei açısından büyük bir hüsran oldu. Google servislerinin Huawei modellerinden çıkmasıyla birlikte Çinli imalatçı büyük bir çöküş yaşadı. App Gallery üstüne yapılan heybetli yatırımlarla kaybettiği alıcı kitlesini geri kazanmaya çalışan Huawei, bunun karşılığını tamamiyle alamadı.

Kısa bir süre önce ast markası Honor’ı elden dışlamak zorunda kalan Çinli imalatçı, model yelpazesini de önemli oranda daralttı. Olağan şartlara Huawei geride bıraktığımız 3 aylık süreç içerisinde orta segmente hitap eden böylece fazla aygıt tanıtırdı.

Ama Çinli imalatçı, satışların azalmasından ötürü şu aralar kabuğuna çekilmiş durumda. yine de bütün olumsuzluklara rağmen P50 serisi önümüzdeki günlerde tanıtılacak.

Peki P50 serisinin çatı modeli nasıl görünecek. Malum Huawei denildiğinde akla gelen ilk şey kamera oluyor. Olasılıkla P50 de kamerasıyla manâlı bir galibiyet yakalayacaktır. Kuşkusuz bunu zaman gösterecek.

Lakin telefonun kamera tasarımının hayli havalı göründüğünü söylememiz gerekiyor. Muhtemelen bu model Türkiye’de satışa çıkmayacaktır. Çünkü başlıca Huawei Pro segmentindeki Plus modellerini ülkemize getirmiyor.

Yine De şu sıralar P50’nin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği de önemli bir soru işareti diyebiliriz. yine de bunu vakit gösterecek. neticede bekleyip göreceğiz. Bakalım Huawei Google Play sorununu bir şekilde aşmayı başaracak mı?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir