Huawei Petal Search kullanımı artmaya devam ediyor

Haberler admin 26 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei Petal Search kullanımı artmaya devam ediyor

Huawei, geçtiğimiz yılın yaz aylarında kullanıma sunduğu mobil arama motoru Petal Search’ü daha hatasız hale getirmek için kullanıcılarından gelen geri bildirimlere siklet vermeye devam ediyor.

Kullanıcılara daha iyi ve eşsiz bir arama deneyimi sunmayı başlıca odak noktası haline getiren Petal Search, kullanıcılarıyla birlikte gelişmeye devam ediyor. Petal Search kullanıcıları, geri bildirimleri ile keza arama motorunun gelişmesini sağlıyor keza de hediyeler kazanabiliyor.

4 Nisan 2021 tarihine değin HUAWEI’nin arama motoru Petal Search uygulamasında geri bildirim kanalı üzerinden azami miktarda geçerli geri bildirim gönderen kullanıcılar ödül kazanma şansı yakalıyor.

Öneriler, tasarım ile ilgili düşünceler, beğenilmeyen noktalar, uygulamada bulunan sorunlar, geliştirilmesi istenen eksiklikler ve bunlar gibi daha birçok konu ile ilgili geri bildirimde bulunan Petal Search kullanıcıları, 4 adet Uzay Grisi HUAWEI HUAWEI MediaPad T3 10, 3 adet Grafit Siyahı HUAWEI Watch GT 2e, 12 adet HUAWEI Band 4 ya da 7 adet HUAWEI Watch Fit kazanma fırsatı yakalıyor.

Geçerli geri bildirimler belirlendikten sonradan maksimum geçerli geri bildirimde yer alan ve şampiyon katılımcılar, müsabaka bittikten daha sonra bir kampanya sayfası aracılığıyla duyurulacak.

Kullanıcıların verdiği geri bildirimlerin geçerli olabilmesi için, geri bildirim bahşedilen konu veya sorunla ilgili açıklamanın kavranabilir bir şekilde yazılması gerekiyor. bu nedenle, önce geri bildirim bahşedilen konunun belirtilip, sonrasında ise açıklama yapılması gerekiyor. Buna ek olarak geri bildirim verilen konuyla ilgili ekran görüntüsü ya da ekran kaydı eklemek de kullanıcıların tercihleri aralarında yer alıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir