Huawei’den ücretsiz FreeBuds 3i

Haberler admin 26 Okundu
sponsorlu reklam

Huawei'den ücretsiz FreeBuds 3i

Müzik dinlerken HUAWEI FreeBuds 3i, 10 mm büyük enerjik şoför ile optimum ses kalitesi sağlıyor. 32db’ye dek aktif gürültü müdahale etme ile birlikte kullanıcılar, bulundukları etraf ne dek gürültülü olursa olsun, (metro, otobüs, tren istasyonu veya havalimanı gibi), akıcı bir müzik deneyiminin keyfini çıkarabilirler.

Gençler için mobil oyunlar kayda değer bir ağırlama yöntemi. PUBG gibi oyunları oynarken düşmanın nerede olduğunu kavramak için etap sesi gibi ses efektlerini dikkatlice takip etmek gerekir. HUAWEI FreeBuds 3i ile kullanıcılar, sadece realist ses efektlerinin tadını çıkarmakla kalmaz, bununla beraber düşmanlarını peşine düşüp takip etmelerine tezgâhtar olabilecek geri bildirimi de kaçırmazlar.

6,67 inç 2400×1080 çözünürlüğe sahip Full HD ekranla donatılan yeni HUAWEI akıllı telefon, gerçekte sınırsız bir izleme deneyimi sunuyor. HUAWEI P smart 2021, uzun pil ömrü ve kullanıcıların hayatlarından her anını yakalamalarını sağlayan daha akıllı kamerasıyla tüketicilere sunuluyor.

HUAWEI P smart 2021, kullanıcıları ne yapıyorlarsa yapsınlar bağlantıda kalmalarını ve üretkenliklerini sekteye uğratmayan 22,5 W HUAWEI SuperCharge özelliğine sahip. Yalnızca 10 dakikalık şarjla akıllı telefon iki saat her tarafında kesintisiz çalışabiliyor.

Ilave olarak, HUAWEI P smart 2021 yalnızca süratli çok miktar etmekle kalmaz, bununla beraber istikrarlı ve güvenlidir. 5000 mAh yüksek kapasiteli batarya ile akıllı telefon, 35 saat her tarafında çevrimiçi video oynatmayı destekleyen uzun süreli bir coşku deneyimi sunuyor. Yüksek kapasiteli batarya ayrıca 23 saat baştan başa 4G internette gezinmeyi de sağlıyor.

HUAWEI P smart 2021, 128GB dahili depolama ile donatıldı. Akıllı telefon, harici fikir kartıyla 512GB’a dek depolama alanı sunuyor. Kirin 710A ile güçlendirilen ve EMUI 10.1’in en son sürümüne sahip HUAWEI P smart 2021, hayatı kolaylaştıran, kullanımı basit özellikler sunuyor.

HUAWEI P smart 2021, Gece Yarısı Siyahı, Tutku Yeşili ve Pembe Altın renk seçenekleri ile, 3.299 TL öğüt edilen son alıcı fiyatıyla satın alınabilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir