İddia: Samsung Galaxy S10 Plus Tamamen Çerçevesiz Olacak

Haberler admin 209 Okundu
sponsorlu reklam

İddia: Samsung Galaxy S10 Plus Tamamen Çerçevesiz Olacak

Samsung’un 2019’da piyasaya çıkaracağı Galaxy S10 ailesinin üyelerinden olan S10 Plus’ın az daha çerçevesiz olması bekleniyor.

Samsung Galaxy S10 Plus’ın ön paneline dair birçok haber gelmeye devam ediyor. Şimdi de önceki haberlerin detaylarını doğrular nitelikte yeni bilgiler geldi. Çıkan haberlerdeki görsellerde, telefonun ekranı neredeyse çerçevesizdi. Telefondaki çerçeveler yalnızca üst ve daha alçak tarafta yer alacak ve daha alçak taraftaki çerçeve üstteki tarafa tarafından azıcık daha kalın olacak.

Görsele bakıldığında, ekranın en üstünde orta kısmında ahize boşluğu görülebiliyor, keza sağ üst tarafta da iki adet haylazlık bulunuyor. Görsellere bakıldığında telefonun kavisli olacağı da anlaşılıyor.

Kamera Delikleri, Çentikten Daha Mı İyi?

Anlaşılan, 2019’da çentiğin yerini kamera delikleri yer alacak ve Galaxy S10 Plus’da bu trende ayak uyduranlardan olacak. Buradaki asıl soru ise bu uygulamanın çentikten daha iyi olup olmadığı. Olasılıkla birçok insan evet diyecektir, öyle veya böyle bir çentikten daha eksik yer kaplıyor. Ancak, olayın farklı bir boyutu da var. Ekranlardaki çentikleri görmezden ulaşmak gayet kolay olabiliyor, bilhassa koskocoman değilse. Mesela, OnePlus 6T’deki çentik, Galaxy S10+’ta bulunan kamera deliklerine tarafından daha yerinde gibi duruyor. Keza, çentikten hoşnut değilseniz, üçüncü parti uygulamalarla çentik yok edilebiliyor.

Galaxy S10 Plus’ın Hikayesi

Samsung Galaxy S10 Plus, Galaxy S10 ailesinin dört üyesinden bir adam başına olacak. Dedikodulara kadar, Samsung’un 2019’da çıkaracağı Galaxy S10 ailesinin üyeleri; Galaxy S10 (S10 Edge olabileceği de söyleniyor), S10 Plus, S10 Lite ve ‘premium’ bir S10.

Galaxy S10 ve S10 Lite’ın ön tarafında tek kamera olacak. Premium cihazda ise iki adet ön kamera ve dört arkadaki kamera olacak. S10 Plus’ta iki adet önde olmak üzere toplamda beş kamera bulanacak. Çin ve ABD’deki S10 cihazlarının işlemcisi Snapdragon 855 olurken, Avrupa ve Hindistan’da Exynos 9820 işlemci kullanılacak.

S10 Plus’ın 6GB RAM ve Anroid 9.0 Pie ile gelmesi bekleniyor. Ek olarak kablosuz şarj, hızlı sorumluluk ve IP68 sertifikasının olacağı da konuşulanlar aralarında.

Kaynak : https://www.androidheadlines.com/2018/12/galaxy-s10-plus-front-panel-leaks.html

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir