Instagram videoları tam ekran izlemeye zorlayacak

Haberler admin 10 Okundu
sponsorlu reklam

Instagram videoları tam ekran izlemeye zorlayacak

Tersine mühendislik yöntemi ile ortaya çıkarılan bazı detaylara göre Instagram platformu videolarda tam ekran izleme zorunluluğu getiriyor. Böylece küçük fakat etkili bir değişiklik ortaya çıkacak. Bu alanda yaptığı paylaşımlarla bilinen Aledsandro Paluzzi, birçok kişiyi üzecek haberi verdi.

Yapılan paylaşıma bakıldığında ana sayfada gezinirken video içeriğine tıklandığını ve hemen ardından bunun tüm ekranı kapladığı ortaya çıkıyor. Bazı kullanıcılar tarafından bu özellik çok sevilecek. Instagram üzerinden video izleyen bazı kişiler bu videoların tüm ekranı kaplamasından memnun olabilir.

Bu platform üzerinden video izlerken tam ekran tuşu aramanıza gerek kalmayacak. Böylece çok daha rahat bir uygulamanın ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Ancak sürekli video izleyen biri değilseniz karşınıza çıkacak olan tam ekranlı videolar pek hoşunuza gitmeyecektir.

Paylaşılan bilgilere bakıldığında henüz bu değişikliğin net olmadığı görülüyor. Ancak Instagram genellikle yeni özellikler sunmadan önce bunu kod satırlarında paylaşıyor.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir