Instagram yeni özelliğini tepkilerden dolayı kaldırdı!

Android admin 308 Okundu
sponsorlu reklam

Instagram yeni özelliğini tepkilerden dolayı kaldırdı!

Yeni özellik, bugün dünya genelinde kullanılabilir ülkü geldi. ‘Gönderilerde gezinmenin yeni bir yoluyla tanış’ sloganıyla kullanıma sunulan nitelik, doğrusu hikayeler menüsünden esinleniyor. Gönderiler arası gezinme için aşağı kaydırmak yerine, tıklama ile gezinti sistemini sunan Instagram, kısa zaman sonra sunduğu özelliği kullanımdan kaldırdı.

Instagram yeni özelliğini

Bazı kullanıcılar öğle saatlerinde karşılaştığı bu ekran sonrası Twitter ve bambaşka platformlar üzerinden şikayetlerini dile getirdi. Duruma ilgisiz kalmayan Instagram, birkaç saatlik sürenin ardından bu özelliği kullanımdan kaldırdı. Bu tepki furyası esnasında bazı büyük markalar da konuya dahil oldu.

Aslına bakarsanız bu olay Instagram’ın minik çaplı bir deneme çalışmasından ibaret. Bu özelliği sınırlı sayıda hesapta sınamak isteyen Instagram, kazayla dünyanın dört bir yanında yeni özelliği getirmiş gibi görünüyor.

That was supposed to be a very small deneme that went broad by accident. Should be fixed now. If you’re still seeing it simply restart the app. Happy holidays!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir