Instagram’ı Çökenler Dikkat!

Haberler admin 765 Okundu
sponsorlu reklam

Sosyal medyanın lokomotifinden olan Instagram’ı bilmeyenimiz yoktur. Çoğu insan yediği yemekten tutun da, gittiği mekana ve hayatlarındaki daha bir çok özel olayı fotoğraflayıp Instagram’da paylaşıyor.

Fakat geçtiğimiz günlerde son çıkan güncellemesiyle birlikte bazı kullanıcılarda instagram çöktü ve dünya adeta ne Twitter’a saldırdı. Sosyal medyanın hayatımızdaki öneminin ne kadar büyük olduğu bu olaydan sonra da görüldü 🙂 programı çöken kullanıcılar twitter da seslerini duyurmaya çalıştılar.

Bunun üzerine yetkililer programı çöken kullanıcılara bir öneride bulunup eski güncellemeleri tekrar yüklemelerini duyurdular. Yani programı kullanamayanlar programı silip tekrardan yükleyerek sorunu çözebilir. Aynı durum’un facebook veya twitter gibi daha büyük sosyal medya uygulamalarında yaşanması ne gibi sonuçlar açar merak ediyorum. Düşünsenize facebook’un dünya genelinde 2 gün kapalı kaldığını 🙂

bunlar sadece sosyal medya örnekleri. Bir de google’sız bir hayat düşünelim. Google’ın sadece saatler düzeyinde kapalı kalması hayatı nasıl felç eder tahmin etmesi güç doğrusu.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir