IoT bağlantılarının 100 milyarı aşması bekleniyor

Haberler admin 203 Okundu
sponsorlu reklam

IoT bağlantılarının 100 milyarı aşması bekleniyor

Verinin götürüleceği bölgeden o bölgedeki kullanıcıların uygulama alışkanlıkları ve tercihlerine değin o kadar fazla akıcı var ve bu da günün sonunda “kazanç” raporunu etkiliyor.

Huawei, yeni çözümleri doğruca ayrıca operatörlere ayrıca de son kullanıcılara avantajlar sunuyor. Bu doğrultuda firmaların önce kullanıcıları “uygulama alışkanlıkları” doğrutulsunda kategorize etmesi ve ona tarafından hizmetleri her tarafta planlayarak sunması gerekiyor. Bu Nedenle masraflarda düşüşler yaşanırken kullanıcılara da daha uygun tarifeler sunulabilir.

Gelelim IoT tarafına. Bildiğiniz üzere bundan böyle yaşamımızda Nesnelerin Interneti kavramı da sıklıkla yer alıyor. 2018’de IoT bağlantıları 10 milyarı geride bırakırken, 2025 tahminleri de 100 milyar bağlantının geride bırakılacağı yönünde, fakat bu heybetli bir ekosistem anlamını taşıyor.

Şu lahza itibarıyla I o T tarafında en gelişmiş bölgeler olarak Kuzey Amerika, Çin ve Batı Avrupa gösteriliyor. Bu teknolojiler doğru iş yapış yöntemleri de değişiyor. Huawei’nin bu tarafta sunduğu bulut tabanlı yeni servislerle birlikte iş yapış süreleri kısalırken, bununla birlikte maliyet de azalıyor. Böylece ayrıca zamandan hem de paradan tasarruf söz konusu oluyor.

 

Karar verildi

Döşemenin altından çıkanlar şaşırttı!

Faturalar yüzde 12 düşüyor

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir