iPhone 11 çizimleri sızdı

iOS admin 5 Okundu
sponsorlu reklam

iPhone 11 çizimleri sızdı

Geçen seneki iPhone’lar gibi bu yıl tanıtılmasını beklediğimiz iPhone 11 de bir fazla kere sızdı. Yeni sızıntı, CAD (bilgisayar yardımlı tasarım) resimleri şeklinde karşımızda.

iPhone 11 CAD çizimi

SlashLeaks’in paylaştığı görüntülerde iPhone 11’in üç modelini keza önünden, ayrıca de arkasında görebiliyoruz. Üç aygıt da iPhone XS serisindekine aynı, geniş bir çentikle geliyor. Zaten üç telefonun da ön yüzü, önceki senelerdeki iPhone’lara çok benziyor. Asıl değişiklik, arka yüzde yer alıyor ancak bunu önceki sızıntılarda zaten görmüştük. Kesinlikle sol üst köşedeki kare şekilli kamera çıkıntısından bahsediyoruz.

Bu kamera yumrusu, iPhone 11 ve iPhone 11 Max’te üç lense sahip görünüyor. Eski modellerdeki kamera sayısı, ikiydi. aynı zamanda iPhone 11R’de iki arka kamera mevcut. Önceki model olan iPhone XR’de tek arka kamera bulunuyor.

Görünen diğer ayrıntılar arasında cihazın altındaki hoparlör ızgarası ve şarj portu var. Sızıntılar, çok miktar bağlantısının USB-C mi yahut Lightning mi olduğu konusunda demin bir karar vermiş değiller.

Diyagramlarda ekran boyutlarını da görebiliyoruz. Buna göre iPhone 11 5,8 inç, iPhone 11 Max 6,5 inç, iPhone 11R ise 6,1 inç ekranla geliyor. Bunlar da yeni bilgiler değiller.

Sızıntılara dikkatle yaklaşmakta üstünlük var, fakat şu an çoğunun aynı şeyi söylediği bir reel. Bu yüzden eylülde tanıtılacak iPhone’lar bu çizimlerdeki gibi olabilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir