iPhone 11 ve 11 Pro sahiplerinin çok seveceği video uygulaması

Programlar admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

iPhone 11 ve 11 Pro sahiplerinin çok seveceği video uygulaması

iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max sahiplerinin dikkatini çekecek DoubleTake uygulaması çıktı. Ansızın fazla kamera ile video çekme devri başladı.

iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max cihazlar için özel hazırlanan yeni FiLMiC Pro uygulaması DoubleTake ile kişiler artık cihazlarının iki kamerasını benzer anda kullanarak video çekebiliyor. Bu sayede mesela aynı anda hem ön keza de arka kamera kullanılarak çekim yapılabiliyor. ya da benzer anda hem ultra geniş açı ayrıca de telefoto kamera ile video kayda geçirmek muhtemel oluyor. genellikle fazla elverişli bir arayüze sahip olan ve bilhassa telefonuyla sık sık Vlog çekenleri fazla memnun edecek dilekçe, ücretsiz olmasıyla da alkış topluyor. FiLMiC tarafından iPhone 11 ailesinin devlete ait lansmanında da gösterilen birden pozitif kamera kullanarak video çekme özelliği, içerik üreticilerin yaratıcılığını en ince ayrıntısına kadar artıracak gibi görünüyor. Dört öbür kamerayı gösterebilen DoubleTake uygulaması, bu konuda da büyük bir çekim rahatlığı sağlıyor ve bazı manuel ayarlara da faal olarak müsade veriyor.

iPhone 11 ailesi kamera konusunda epeyce iddialı

Bu konuda iPhone 12 ailesi de fazla iddialı gelecek deniyor. Ancak modellerin henüz kameraları hakkında bedensel bir bilgimiz değil. Öteki özellikler ise uzun süredir gündemde bulunuyor. Bunlara yeniden bakarsak ailenin en aşağı iPhone 12 modeli yer alıyor ve bu model söylendiği kadarıyla 5,4 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 699 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. Yeni seride bundan başka 12 Max modeli yer alıyor. Bu model ise 6,1 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 799 dolar açılış fiyatı ile geliyor. daha sonra ise karşımıza iPhone 12 Pro çıkıyor. Bu modelin 6,1 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arkadaki kamera, 3D ToF sensörü ve 999 dolar açılış fiyatıyla yolda olduğu aktarılıyor. 12 Pro Max ise tam 6,7 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 1.099 dolar başlangıç fiyatıyla geliyor. Bütün modellere gücünü 5 nm imal sürecinden meydana çıkan A14 Bionic işlemci veriyor.

DoubleTake

DoubleTake

Fiyat Bedava Boyut 15 MB Yükle App Store

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir