iPhone 11’den detaylı sızıntı

iOS admin 8 Okundu
sponsorlu reklam

iPhone 11'den detaylı sızıntı

iPhone 11’in tanıtımı Eylül’de gerçekleşecek oysa yeni bir sızıntı, telefon hakkında yeni bilgilerle geldi.

YouTube kanalı Everything ApplePro’ya kadar iPhone 11 ve iPhone 11 Max, üç kamera lensiyle gelecek. Kameralardan üçüncüsü, iddiaya göre 12MP’lik 120 derecelik bir geniş açısal lens olacak. Bu Nedenle iPhone XS serisindeki 12MP’lik belli başlı lens ve telefoto lense yeni bir lens eklenmiş olacak. Üçüncü lenste optik imaj sabitleme (OIS) olmayacak ama öteki iki lensteki OIS, yerini koruyacak.

iPhone 11 ve iPhone Max ise daha iyi bir flaş ile gelecek. Flaş boyutu aynı olsa da, daha aydınlık olacak. Kamera çıkıntısının azıcık daha ince olacağı ve imaj sinyal işlemcisinin daha iyi bir resim kalitesi sunacağı belirtiliyor. Kaynağa kadar Face ID’de de geliştirmeler olacak ve işlev, daha geniş açılardan çalışabilecek.

Tasarımdaki en manâlı değişim, daha önceki sızıntılarda gördüğümüz acayip arka kamera dizilimi olacak gibi görünüyor. Kameralar, ilave lensle birlikte kare şekilli bir inşa oluşturuyor. Telefonların yeni bir buzlu cam, daha iyi stereo hoparlör, daha güçlü sesle geleceği de söyleniyor. Gri modellerin ise daha eksik parlak bir çerçeveyle geleceği bahis ediliyor.

Bütün bunlara ek olarak iOS 13’ün getireceği yenilikler var. iOS 13’ün akıllı RAM yönetimi, daha iyi bir Siri ve koyu gri renkleri daha fazla kullanan bir Koyu Modu ile geleceği söyleniyor.

her zaman olduğu gibi sızan bu bilgileri de şüpheli olarak görmekte fayda var. Söylenenlerin tümü inandırıcı görünse de, iPhone 11’in çıkmasına daha uzun bir zaman var.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir